Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Ludzie... ja rozumiem, że go uwielbiacie... piosenkarzem był świetnym... ale aktorem? W
żadnym wypadku... jakim cudem znalazł się w top aktorzy? Ano takim, że ludzie zapomnieli,
że tu ocenia się grę aktorską...

użytkownik usunięty
xxxckxxx

Tutaj nie chodzi o oceny jego talentu ale o to, że często są problemy z przypisaniem danej osoby do profesji, jaka wykonywała. Możemy się zatem dowiedzieć, że Nietzsche był scenarzystą a Hitchcock aktorem... ;)

xxxckxxx

masz problem ... ocenia się Michaela za całokształt.. jako osobę .. a wiadomo że był dobrą osobą

xxxckxxx

przeciez na FW jest wielu pilkarzy, ktorzy w jakims filmie pojawili sie na ulamek sekundy. mimo tego ocenia sie ich jako sportowcow, nie jako aktorow. np. Del Piero - 10/10.
tak samo jest z Jacksonem. ocena 10/10 pod wzgledem muzyki.

damian_filmweb

I to właśnie błąd! Tu się ocenia GRĘ AKTORSKĄ i FILMY a nie osoby

xxxckxxx

Nie pasuje ci coś to zgłoś zażalenie moderatorom filmwebu ... a nie narzekaj jak małe dziecko bo ktoś ocenia Jacksona 10/10 ... tutaj ludzie patrzą na niego jako na wspaniałego artystę ... więc to nie obraza ocenić tak wielkiego geniusza 10/10...

xxxckxxx

tak to blad. ale filmwebu, nie uzytkownikow. powinni dodac jacksona do kategorii muzykow, pilkarzy do sportowcow itd. chyba logiczne to jest prawda ?

damian_filmweb

zgadzam się z tobą damian .... tylko wkurzają mnie tacy ludzie tego typu jak xxxckxxx którzy nie potrafią tego pojąć że to nie wina użytkowników że piosenkarze, piłkarze itd są na filmwebie.... poza tym utwory Jacksona były używane w wielu filmach np. Godziny szczytu, Godziny Szczytu 2, Megamocyny i wiele innych także moim zdaniem Jackson ma prawo być oceniany ... poza tym zagrał w kilku filmach Faceci w Czerni 2, Kapitan EO, Miss Rozbitków, Czarnoksiężnik z krainy Oz.... niektóre role grane przez niego były co prawda epizodyczne ... ale to nie znaczy że nie można go oceniać bo jest muzykiem ... ja uważam że nawet muzycy których lubię i cenię zasługują na pozytywną ocenie ... bo uważam że na FW powinno się oceniać ludzi za całokształt a nie tylko za grę aktorską... takie jest moje zdanie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones