Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

To wielka zagadka, poczytajcie tą stronę (poniższy link). Wszystko się tak niesamowicie zgadza, że aż mam nadzieję, że naprawde żyje.

http://jackson-zyje.blog.onet.pl/

mnich141091

Jest na tym blogu DUUUŻO informacji, ale naprawde warto przeczytać, żeby wszystkiego się dowiedzieć!

mnich141091

http://www.youtube.com/watch?v=En5Q4syywcw



Ten filmik wszystko wyjasnia i dziwi mnie,ze dalej nie wierzycie w to,ze on zyje!!!

pietkun2

Mi też się wydaję że żyję ... ten Dave Dave to Michael ... widać po oczach
i głosie ... xPP

eminem72

A ja powiem tak, pożyjemy, zobaczymy... Jeśli jest mowa o tak sławnych osobach, to zawsze istnieje wiele teorii, czy żyje, czy jednak nie... Fani, nawet nie świadomie, chcą by ich idol żył i w ten sposób powstaje duże zamieszanie.

O___Ren_Ishii

http://derekclontz.com/2009/11/10/answered-top-10-michael-jackson-question-every -fan-asks/

Tłumaczenie:

W ponizszych pytaniach i odpowiedziach powierniczka Michael'a Jackson'a Cassandra Gretchen-Sims odpowiada na 10 pytan o Michael'a Jackson'a, na ktore kazdy fan chce znac odpowiedz - i robi to w sposob latwy do czytania i odpowiadania.

Jak osoby odwiedzajace ten blog juz wiedza, kiedy Pani Gretchen-Sims zaoferowala odpowiadania na pytania od fanow MJ'a, zostala zasypana tysiacami tysiacami listow, w ktorych naokraglo padaly te same pytania.

Zeby pomoc czytelnikom skrocic poszukiwania, oto 10 najczesciej zadawanych pytan, ktore naszym zdaniem sa wazne dla fanow, opierajacych sie na naszym przegladzie dotychczas wyslanych listow:

1. Czy Michael NAPRAWDE zyje? Cassandra mowi: "Tak."

2. Dlaczego Michael upozorowal swoja smierc? Cassandra mowi: "Michael byl pod ogromna presja z kazdej strony: ze strony fanow, ze strony przesladowcow, ze strony stowarzyszen biznesu i takze, niestety, ze strony jego wielu wrogow i tych co go nienawidza, zarowno z mediow jak i z poza nich. Po 50 latach byl wykonczony, slaby i, jak kazdy wie, i uzaleznil sie od silnych lekow. Zdal sobie sprawe z tego, ze nie moze kontynuawac w ten sposob i ze potrzebuje czasu i miejsca zeby odpoczac i wyzdrowiec."

3. Czy rodzina MJ'a wie, ze upozorowal swoja smierc? Cassandra mowi: "Michael nie chce rozmawiac publicznie o swojej rodzinie. Ale wszyscy fani wiedza
, ze jest wspanialym synem i wspanialym ojcem - nigdy nie zrobilby nic, zeby skrzywdzic swoja rodzine. Jesli sie nad tym zastanowisz to jasna bedzie odpowiedz na to pytanie."

4. Czy Michael planowal swoja smierc od dluzszego czasu? Cassandra mowi: "Tak, Michael zaplanowal to duzo wczesniej."

5. Czy Michael wroci czy zostanie w ukryciu? Cassandra mowi: "Zamiarem Michael'a jest wyjsc z ukrycia w czerwcu 2010 roku i rozpoczac swiatowa trase, ktora obejmie kazdy zamieszkany kontynent i wiele wiele krajow. Trasa bedzie trwala lata, bedzie rozlozona w tempie, ktore nie bedzie przemeczac Michael'a i wplywac na jego zdrowie."

6. Czy w filmie This Is It znajduja sie 33 wskazowki, ktore wyjasniaja dlaczego upozorowal swoja smierc i sie ukryl? Cassandra mowi: "Michael mowi "tak". Fani juz odnalezli wiele wskazowek, i ja tez jestem po prostu kolejnym fanem. Michael nawet mi nie chce dac zadnych podpowiedzi! Ale mowi: "jesli patrzysz (szukasz) to je znajdziesz." "

7. Czy Michael bral udzial w swoim wlasnym pogrzebie? Cassandra mowi: "Nie osobiscie, ale ogladal z bliskiego zrodla." (nie wiem co dokladnie ma na mysli....)

8. Czy Michael pomagal w produkcji i edytowaniu This Is It? Cassandra mowi: "Tak."

9. Czy nie martwi Michael'a to ile smutku spowodowala jego smierc wsrod fanow? Cassandra mowi: "Michael kocha swoich fanow i nigdy nie zrobilby niczego, zeby ich skrzywdzic. Zdaje sobie sprawe ze smutku, ale, jak sam to ujmuje "Nie bylo innego wyjscia. Gdybym tego nie zrobil naprawde bym nie zyl. A w ten sposob, wroce." "

10. Czy upozorowanie smierci nie jest nielegalne? Czy Michael nie boi sie, ze bedzie mial przez to klopoty? Cassandra mowi: "Nie jestem prawnikiem, ale moge powiedziec to - Michael jest bardzo poteznym czlowiekiem, bogatym clowiekiem. Nie postepuje pochopnie czy bezmyslnie i nie planujac czegos. Zrobil to co uwazal, ze musi zrobic. Jesli sa tego konsekwecje, prawne konsekwencje, odpowiednio stawi im czola."

Do czytelnikow: Cassandra odpowie na wasze kolejne pytania, ale sa ograniczenia co do sposobu ich zadawania.

Wysylajcie JEDNO pytania na raz, bez komentarzy, poprzez ten blog.

Zadawajcie swoje pytania dokladnie w sposob w jaki sa one zaprezentowane powyzej.Pytania, ktore nie trzynaja sie ustalonego porzadku pozostana bez odpowiedzi. Wiec pomozcie nam sobie pomoc: grajcie wedlug zasad i na wszystkie pytania beda odpowiedzi.

A teraz niektóre komentarze

Witaj Cassandra! Czy Karen Faye wie, ze Michael upozorowal swoja smierc? Bo opublikowala zdjecia jego grobu i zawsze mowi, jakby on nie zyl (mam na mysli bez zadnych wskazowek dla fanow). Dziekuje!
[Wyglada na to, ze Karen Faye napewno nie jest obeznana z tym tematem. Cassandra]

Casandra, czy Michael nie czuje sie samotny?
[Michael zdrowieje z pomoca kilku bardzo zaufanych przyjaciol. Jak wiesz, Michael jest bardzo prywatnym czlowiekiem i nie potrzebuje wokol siebie wielu osob zeby byc szczesliwym. Cassandra]

Mowilas, ze Michael zrobi wspaniala swiatowa trase, ale Michael nigdy nie lubil byc w trasie, jak to wytlumaczysz?
[Nie wytlumacze tego. Tylko oglaszam, ze Michael powiedzial, ze zrobi trase. Dla mnie to wystarczajace. Cassandra]

Czy bylo zamiarem Michael'a zeby zostawic wskazowki fanom poprzez muzyke na memorialu, ktora zawierala "pains" zamiast "pain" i "brother" zamiast "brothers" z tylu okladki plyty This Is It??????
[Tak. Cassandra]

Dlaczego MJ oglasza tak szybko, ze ta smierc to fake?
[Michael jest doroslym i inteligentnym czlowiekiem, ktory dziala wedlug swoich planow i najlepszych instynktow. W tej sprawie, nie chcial, zeby prawdziwie kochajacy fani pozostali na dlugo bez zadnych wiesci. Cassandra.]

Czy Michael ma pewnosc, ze dr. Murray nie zostanie oskarzony o zabojstwo?
[Tak. Cassandra]

Czy wieloletnia trasa nie wplynie znow na jego zdrowie? Bo wszyscy wiemy, ze nie lubi byc w trasie! Ja osobiscie nie lubilabym tego gdyby Michael nie lubil tego robic!

mnich141091

Czy to jest niebezpieczne dla Michael'a, czy chce zeby ludzie przestali robic "dochodzenie" online
w sprawie smierci?
[Nie rozumiem o co pytasz. Cassandra]

Ominelam jedno pytani, bo w zaden sposob nie jestem w stanie sklecic tego w jedna spojna calosc! Jakas fanka z Hiszpanii cos tam pisze o wierze w Cassandra czy cos... No nie jestem w stanie zrozumiec. Ale ona odpowiada, ze moze jej wierzyc badz nie. To jej sprawa.

Czy to prawda, ze dr. Conrad Murray jest aktorem, ktory gral w dwoch filmach (The Plague i 24Hours)?
[Nie wiem. Jest jednak "MD". Cassandra] (co znaczy to "MD"? nie mam zielonego pojecia...)

Czesc! Skad mamy wiedziec, ze ta historia o tobie, bliskiej przyjaciolce,to nie jest fake?
[Nie moge powiedziec ci, w co masz wierzyc. To twoj wybor. Cassandra]

Czy Michael zniknal z powodu jego komentarzy o Sony?
[Nie. Cassandra]

Czy wiadomosc nagrana przez dr. Conrad'a Murray'a gdzie dziekuje tym, ktorzy go wspierali to slowa Michael'a Jackson'a do jego fanow?
[Po czesci, tak. Cassandra]

Jak Michael moze wjezdzac i wyjezdzac z roznych krajow bedac niezauwazonym?
[Gdzie byles przez ostatnie 30 lat? Michael jest mistrzem kamuflarzu... i tozsamosci. Cassandra]

Czy CIA jest zaangazowane w znikniecie Michael'a?
[Byly szef CIA byl (i jest), tak. Cassandra]

Gdzie jest teraz MJ?
[Narazie, w Argentynie. Bardzo duzo podrozuje. Cassandra]

Ile czasu bedzie trwala jego swiatowa trasa?
[Pare lat, conajmniej. Cassandra]

Czy Michael przebral sie za Dave Dave'a u Larrego King'a?
[Odpowiedz brzmi nie, ALE, Dave Dave "moglby" dzialac z pomoca Michael'a. Tylko tyle moge powiedziec. Cassandra]

Czesc... Cassandra, czy Michael dolacza Filipiny do swojej trasy w czerwcu 2010?!
[Tak. Cassandra]

Cassandra, Michael wie, ze potrzebujemy tego, zeby wrocil? Ma ta swadomosc?
[Tak. Cassandra]

Czy Michael zrobi w sobie jakies zmiany
kiedy wyjdzie z ukrycia?
[Bedzie silniejszy i zdrowszy. Jego wizerunek pozostanie taki sam, chociaz powiedzial mi, ze ma zamiar zrobic cos ze swoim nosem, ktory, jak wszystkim wiadomo, przysporzyl mu sporo problemow przez lata. Cassandra]

Jak Michael wroci bez zadnych wiekszych prawnych klopotow za upozorowanie swojej smierci i finansowych dochodow jakie przez to otrzymal (oszustwo)?
[Jak smiesz oskarzac Michael'a o oszustwo! Zarabia ze swojej muzyki i filmu. To nie jest oszustwo. To jest biznes. Cassandra]

Czy to mozliwe, ze Michael ujawni sie na koncercie w Londynie, ktory organizuje jego brat Jermain w czerwcu 2010 roku? Czy mozemy dostac cos, co potwierdza, ze Michael zyje? Moze zdjecie badz krotki film na You Tube, ktory bedzie szybko skasowany?
[Zasada jest taka, tylko jedno pytanie. Zadalas dwa. Cassandra]

Dlaczego rodzina Michael'a czasem daje takie wywiady, po ktorych czujemy wielki smutek i jestesmy pewni, ze on nie zyje? To bardzo nas rani. Czy Michael nie moze powiedziec im, zeby przestali?
[Twoje obawy sa widoczne. Ale, jak juz zostalo wyjasnione, Michael nie bedzie odpowiadal na pytania dotyczace jego rodziny publicznie. Cassandra]

Cassandra, po zdjeciach grobu, ktore Karen opublikowala wiadomo, ze ona nic nie wie? Co czul Michael kiedy jego dzieci byly scigane przez paparazzich i prawie mialy wypadek?
[Zasada jest taka, tylko jedno pytanie. Zadalas dwa. Cassandra]

Droga Cassandro, najwazniejsze dla mnie pytanie teraz to jak Michael sie czuje i czy jest cos co mozemy dla niego zrobic? Dziekuje z glebi serca.
[Michael czuje sie o wiele lepiej, z wycofaniem narkotykow, ktore juz go nie drecza i takze nabiera sil z kazdym dniem. Jego nastawienie jest dobre. Powiedzial mi, "Jestem szczesliwszy niz bylem przez wiele lat." Wszystko zapowiada sie dobrze na jego powrot! Cassandra]

Czesc Cassandra. Czy zdjecia Michael'a z karetki jest falszywe?
[Falszywe. Masz racje. To sztuczka. Sobowtor. Cassandra]

Czy historia o tym, ze Michael Jackson byl dawca spermy jest prawdziwa?
[Tak, to prawda. Cassandra]

Czy jestes Michael'em Jackson'em?
[Jestem Cassandra. Michael to moj przyjaciel. Cassandra]

Kolejne pytanie, zastanawia mnie czy Michael poszedl do programu Larrego King'a przebrany za Dave Dave'a, bardzo omawiany w sieci.
[Nie, nie poszedl. Cassandra]

Czy tancerze, ktorzy byli w This Is It beda na jego powrotnej trasie?
[Michael kocha tancerzy z filmu, zarowno jako wykonawcow jak i ludzi. Czy beda na jego trasie? Michael mowi, "Chce, zeby byli." Cassandra]

Czy za ukrywaniem sie Michael'a jest jakis spisek Illuminati?
[Nie. Cassandra]

Wreszcie, czy link o aktorstwie i programach telewizyjnych z Murray'em i Harvey'em beda wskazowkami, ktore powoli wyciekaja o dacie powrotu, zeby po kolei i powoli ujawnic prawde o smierci? (nie za bardzo kumam o co mu tutaj chodzi...)
[Nie "wyciekna", nie od Michael'a badz pod jego nadzorem. Mozliwe, ze takie informacje sie pojawia, wlasciwie to prawie
pewne, ale niezaleznie. Cassandra]

Czy wyniki autopsji takze sa czescia planu?
[Tak, absolutnie - i to wielka czescia planu. Cassandra]

Wielu ludzi na You Tube mowi, ze to nieprawda bo nie skrzywdzilby swoich dzieci. Moja odpowiedz na to, z tego co wiemy, to Michael moglby wciaz byc z nimi w kontakcie. Mam racje?
[LOL - wiesz to tak dobrze jak ja, ze, ummm.... nie bylbys glupi tak twierdzac....! Cassandra]

Dermot o'Leary powiedzial, ze nie bylo Michael'a w This Is It. Dlaczego?
Michael byl w This Is It, chociaz sa tam tez i sobowtory. Cassandra]

mnich141091

Czy moglabys mi powiedziec co wyslalam dzieciom Michael'a i rodzinie we wrzesniu i w pazdzierniku?
[Czy sama nie wiesz co wyslalas? Powaznie, prosze przyjaciele - Michael nie ma czasu na zabawy. Cassandra]

Kiedy Michael powie nam o swoim powrocie? Czy beda wskazowki tygodnie przed jego Comeback'iem?
[Zadnych dodatkowych wskazowek. Po prostu "pojawi sie z nikad." Cassandra]

Kiedy Michael wroci i znow zacznie trase czy bedzie to z jego bracmi?
[Bedzie wystepowal z czlonkami rodziny w pare razy, tak. Cassandra]

Czy jest jakis konkretny powod dlaczego Michael wybral 25 czerwca 2009?
[Liczby 2 i 5 = 7 .... "idealna liczba" w wielu formach numerologii.]

pietkun2

dziwne to wszystko jakieś.. tylko jeszcze bardziej mi namieszało w głowie xd

janet1

Uwaga! Autorka bloga (którego link podałam na samej górze) zmieniła nazwę strony: [szkoda mi jej]

www.fakty-o-smierci-michaela-jacksona.blog.onet.pl

janet1

Uwaga! Autorka bloga (którego link podałam na samej górze) zmieniła nazwę strony: [szkoda mi jej]

www.fakty-o-smierci-michaela-jacksona.blog.onet.pl

pietkun2

Cassandro..wszystkie pytania które chciałam Ci zadać zostały Ci zadane..ale proszę Cię utwierdź mnie w tym że Michael wróci ..czy nie muszę już rozpaczać? Przekaż mu to że go kocham i chciałabym żeby wrócił..dziękuje z całego serca !

pietkun2

Cassandro..wszystkie pytania które chciałam Ci zadać zostały Ci zadane..ale proszę Cię utwierdź mnie w tym że Michael wróci ..czy nie muszę już rozpaczać? Przekaż mu to że go kocham i chciałabym żeby wrócił..dziękuje z całego serca !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones