Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Wielu ludzi pisze teraz na forach i oskarża Diane o to że nie była dobrą przyjaciółką dla Michaela. Uważają że powinna na niego wpłynąć żeby nie zmieniał "koloru skóry" Michael z tego co słyszałam był w Dianie bardzo zakochany i to od dawna. Mówił w jakimś wywiadzie że " od zawsze kochałem Diane ona była moją pierwszą i wielką miłością i różnica wieku nie gra w tym przypadku roli" jednak nigdy razem nie byli ponieważ Diana traktowała go jako dobrego przyjaciela, nie wiem może syna.. Dużo czasu spędzali razem pomagali sobie nawzajem! I byli ze sobą blisko. teraz kiedy Michael umarł ona powiedziała" że jest strasznie smutna nie może powstrzymać łez, że to był wielki i nagły szok dla niej a jej serce krwawi" natomiast ludzie zarzucają jej że nic więcej nie powiedziała że byli tak blisko a ona się ukrywa przed mediami i się nie chce wypowiedzieć więcej ani pokazać w TV. Ale to chyba zrozumiałe! Może Diana po prostu chce zostać sama ze swoimi uczuciami... Jest jej smutno boryka sie z tym i nie widzi potrzeby dzielenia się smutkiem z mediami.. ale ludzie wiedzą lepiej.

alunia_kiss

Jackson przechodził wszystkie te operację plastyczne, żeby upodobnić się do Diany, którą uważał za ideał.

kopulator2000

kopulator2000 moglbys przynajmniej zaznaczyc, ze takie jest Twoje zdanie czy gdzies to wyczytales a nie pisac jakby to byla jedyna prawda zwlaszcza, ze moim zdaniem jest to kompletna bzdura.

Ja mam na ten temat nieco inna teorie. Mysle, ze poddawal sie licznym operacjom plastycznym ze wzgledu na chorobe. Nie po to, zeby ja wyleczyc czy zeby mialo to jakiekolwiek inne medyczne uzasadnienie tylko dla poprawy samopoczucia i jak najbardziej to rozumiem.
Po prostu czlowiek z negroidalnymi rysami twarzy i biala skora moglby wygladac nieco dziwnie (wystarczy zerknac na zdjecia czarnych albinosow), stad miedzy innymi zwezanie nosa. Oczywiscie moge sie mylic ale to chyba nieco bardziej sensowne od upodabniania sie do Dianny Ross...

alunia_kiss

czyli w sensie że? Jesli on ją kochał i chciał z nią być i była jego wielką miłością to chciał się do niej upodobnić w sensie takim że chciał się przemienić w kobietę? czy może robił te operacje Dla Diany w takim sensie że myślał że jak zmieni wygląd to będzie miał szansę? Bo ja nie rozumiem.

alunia_kiss

To po prostu kolejna bzdura, nie wierzcie w to.
Co do Diany( jeżeli to prawda)to szkoda, że go nie kochała. Biedny Michael nie miał szczęścia do kobiet, a i jej z tego co wiem,nie było lekko.

Ekranizacja

Wiesz ja swoj rozum mam i nie lykam wszystkiego co pisza, zwlaszcza jacys pseudo fani na forum, ktorych namnozylo sie dopiero po jego smierci a za kilka dni zapomna. Sam jestem bylym czy raczej "uspionym" fanem, do jego muzyki wracam jednak czesto i do tej pory robi na mnie wrazenie i przywoluje sentyment tylko nie szaleje juz na jego punkcie tak jak kiedys. Kiedy czlowiek wchodzi w dorosle zycie zmieniaja sie troche rozne priorytety czy wartosci. Jednak swoje wiem i nigdy nie wierzylem w te oszczerstwa.
Jedyny plus calego tego naglasniania jego smierci jest taki, ze wychodza wreszcie rowniez prawdziwe fakty przez co robi sie glupio tym, ktorzy wczesniej go wysmiewali takie jest ten, ze nigdy nie molestowal dzieci do czego podobno przyznal sie wreszcie gnojek nastroszony przez swojego chccego sie szybko wzbogacic ojca zydka czy jego choroba, o ktorej wiedzialem od dawna a nie celowe upodobnianie sie do bialych. Szkoda tylko, ze zostaje on "wybielany" dopiero teraz.

Ps. Udalo mi sie wlasnie odnalesc moj stary album sprzed kilkunastu lat, ktory prowadzilem jako dzieciak :) Myslalem, ze juz dawno wyladowal na smietniku jednak jakims cudem ocalal i wygrzebalem go gdzies na strychu. Wlasnie sobie przegladam, masa fotek i artykulow o MJ, rowniez z niemieckich czy angielskich czasopism. Czy to ciocia czy to wujek przywozili mi to przy najblizszej okazaji bo kazdy wiedzial ze mam bzika na jego punkcie. Az sie lezka w oku zakrecila ehhh

Lukaszx

wybacz mój drogi, ale nie jestem żadnym pseudo fanem MJ-a. Przez całą podstawówkę i liceum w latach 90-tych (kiedy to pojawiły się domysły o jego rzekomych pedofilskich wybrykach) śmiano się ze mnie, że słucham Jacksona. Pozostałem jednak wierny swoim ideałom i nie żałuje tego. Fani Jacksona na każdym świecie przechodzą podobne szykany i nie jest to łatwe. Tak więc proszę cię nie generalizuj ludzi i nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo w przyszłości może się to na tobie odbić i to boleśnie.

P.S: Notka o Dianie Ross, napisana powyżej jest autentyczna i potwierdzona zarówno przez Ross jak i Jacksona.

użytkownik usunięty
kopulator2000

ludie jakie tam operacje???
jedyne operacje jakie przeprowadzil to operacje nosa i podbrodka . wystarczy zobaczyc jego zdjecia
z przed wielu lat i te ostarnie.

nie zmienily sie ani jego ocyz ani usta (zaczal je tylko malowac) ani nic innego czym wy tego nie wydziecie.
zaczal sie tez malowac na bialo bialym makijarzem moze dlatego wygladal troche komicznie.
ale twarz jest ta sama.
jedyne co sie jeszcze zmienilo to to ze gwaltownie schudl przez co po prostu naturalne jest to ze schudl na twarzy na policzkach.
czy wy jestescie tak naiwni zyby wiezyc w to co mowia pseudo dziennikarze idioci

Grzmot fajnie, ze starasz sie go bronic niestety robisz to w nieudolny sposob. To sa wylacznie Twoje obserwacje w dodatku nietrafione bo wlasnie te operacje, choroba czy utrata wagi zmienily go i to diametralnie. To chyba widac golym okiem ale nikt go tutaj za to nie krytykowal. Jak dla mnie mogl ich przejsc nawet tysiac. Sluchalem go kiedy wygladal jak typowy murzyn sluchalem i pozniej. To jego cialo i mogl z nim robic co chcial wazne jakim byl czlowiekiem i jaka tworzyl muzyke.
A tak wogole chyba jeszcze nie slyszalem zeby ktos robil sobie operacje plastyczna oczu co najwyzej jakies korekcje laserowe czy usuwanie zmarszczek wokol wiec nie rozumiem dlaczego mialyby wygladac inaczej ;)

Nie malował się na biało tylko MIAŁ CHOROBĘ

kopulator2000

tylko moj pierwszy post byl skierowany do Ciebie w drugim natomiast mialem na mysli mase ludzi czy to na FW czy na YT czy na innych forach, ktorzy nagle zainteresowali sie tematem i zaczeli wypisywac swoje madrosci przeczytanie chwile wczesniej w wikipedi, pudelku czy innych plotkarskich serwisach udajac wielkich znawcow co co mnie strasznie irytuje zwlaszcza kiedy probuja je na sile wciskac innym.
Napisales zbyt malo zebym mogl wyrobic sobie jakies zdanie na Twoj temat chociaz widze, ze po drugim poscie faktycznie mogles poczuc ze nawiazuje do Ciebie za co przepraszam a raczej wyprowadzam z bledu. O ile sie nie myle jestesmy podobni rocznikiem i rowniez u mnie zdarzaly sie glupie docinki dlatego, ze slucham MJ-a.
Natomiast co do Diany Ross nadal uwazam to za kompletna bzdura. Jesli mozesz pokaz prosze jakies zrodlo do wywiadu czy materialu filmowego w ktorym Jackson to potwierdza.

Lukaszx

niestety, nie mogę podać ci linka do wywiadu, ponieważ strona na, której go przeczytałem została usunięta, a nigdzie indziej nie mogę się na niego natknąć. No cóż, nie zamierzam się kłócić. Sprawa operacji plastycznych Michaela jest o tyle kontrowersyjna, że ile osób tyle opinii.

alunia_kiss

No ok. ALe mi bardziej chodzilo o relacaje Diany i Michaela w sensie co wiadomo o tym ze on ja kochal czy takie cos? i co miedzy nimi bylo? czy wgl cos bylo? bo slyszalam rozne informacje... bo wlasnie teraz ludzie na Diane Ross naskakuja ze sie nie chce wypowiadac o smierci Jacksona.

użytkownik usunięty
alunia_kiss


mi chodzilo o to ze ludzie krytykuja go bardzo mowiac ze przeszedl 12 czy 20 operacji. mowia o calej jego twarzy czy ciele.

wiem ze sie zmienil przez ostatnie lata bo schudl.

ale ludzie zaczeli mowic ze wyszczuplal na twarzy robiac sobie operacje czy jakies tam inne glupoty i duperele.
ze zrobil sobie cos z policzkami i wlasnie tez z oczami (chodzilo mi o kontury oczy nie o same oczy...)
sa tacy co mysla ze przerobil sobie cala twarz, co jest kompletna bzdura.

ja bronie tylko prawdy, nie jestem jakas wielka fanka jacksona, ale bardzo go lubie, i wkurza mnie jak ludzie lykaja te smierdzace bzdety robione czy puszczane przez dziennikarzy szukajacych sensacji...
wkurza mnie ze ludzie sa tak naiwni

alunia_kiss

http://www.telegraph.co.uk/culture/music/michael-jackson/5713323/Michael-Jackson -named-Diana-Ross-as-guardian-to-children.html

Ciekawy jest ten artykuł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones