Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
978 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Z pewnością był taki temat jednak zaginął więc wznawiam :D Najlepszy/Ulubiony album?
Mile widziana lista ;] Wg. mnie tak to idzie

1.Dangerous - wszystkie kawałki genialne, brak minusów
2.Bad - patrz wyżej
3.Thriller - 3 mocne klasyki + 6 dobrych kompozycji
4.HIStory - pół na pół, ale bardzo lubię posłuchać
5.Off the Wall - dobry album, jednak późniejsze to dopiero był Jackson
6.Invincible - nie zła, ale za bardzo skierowana w umc umc umc
7.Blood on the dance Floor - mixy średnio mi leżą, za to utwór tytułowy b.dobry

Uwzględniłem tylko albumy od OTW w górę ;] Pozdrawiam ...

PlayTheGame

Trudno zrobić taką listę, ponieważ uwielbiam wszystkie albumy i nie chciałabym żadnego stawiać na ostatnim miejscu...

PlayTheGame

1. Invincible - jakoś tak ostatnio najbardziej do mnie przemawia Unbreakble i Threatened
2. HIStory - jednak History jako piosenka umie zdobyć moje serce
3. Bad - Dirty Diana to właśnie moje rytmy
4. Dangerous - Who Is It to jedna z moich ulubionych piosenek all the time
5. Thriller - wiem, wiem, najlepszy album MJ, a ja go dopiero na piątym miejscu stawiam. Ale jak dla mnie Baby Be Mine to jakieś nieporozumienie. Thiller to dobra piosenka, acz nie najlepsza. Najlepsze wg mnie to Beat It, P.Y.T może być. The Girl Is Mine, Carousel to takie zapychacze miejsca.
6. MICHAEL - nowy album, ale wg mnie bardzo dobry. Szczególnie Breakin' News. Nie ukazało sie an tym albumie 12 o'clock, a miało. Gdyby jednak było, to moze, ale może, byłby to imo album lepszy od Thrillera.
7. Off The Wall - wszystkie piosenki brzmią tak samo, ale to chyba wina kończących się lat 70 ?
8. Blood on the Dancefloor - nie lubię remixów. Choć ostatnio często puszczam It Is Scary.

gdybym miała robić tą listę jakiś rok, dwa lata temu, zmieniłaby się na pewno.

littlejudas

Jeśli miałbym wliczyć płytę MICHAEL w mojej liście to byłby na 7, przed BOTDF ;] Pozdrawiam

PlayTheGame

1 Bad
2 Dangerous
3Thriller
4 HiStory
5 Invincible
6 Off The Wall

użytkownik usunięty
PlayTheGame

1. Dangerous - najlepsze piosenki: "Who Is It", "In The Closet", "Give In To Me", "Will You Be There"
2. Invincible - najlepsze: "Unbreakable", "Threatened", "Break Of Dawn", "Whatever Happens"
3. BAD - najlepsze: "Dirty Diana", "Smooth Criminal", "Liberian Girl", "Leave Me Alone"
4. Thriller - najlepsze: "Billie Jean", "Beat It", "WBSS", "Thriller"
5. HIStory - najlepsze: "TDCAU", "Earth Song", "Little Susie", "This Time Around"
6. Off The Wall - najlepsze: "DSTYGE", "Get On The Floor", "Rock With You", "Off The Wall"
7. BOTDF - [ta płyta powinna być wydana jako jedna z HIStory; $ony niepotrzebnie wymusiło wydanie, bo 5 nowych piosenek są świetne i sukces byłby większy, gdyby były razem na HIStory]