Michael SheenI

Michael Christopher Sheen

8,0
22 378 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Sheen

Tylko ja odniosłem wrażenie, że Zuse z TRONu Dziedzictwo przypomina nieco Pana Zagadkę z Batmana? Możliwe, że Sheen spodoba się Nolanowi na tyle, żeby zatrudnił go do tejże roli ;)

Pawlik

Dokładnie. Od razu jak zobaczyłem gościa pomyślałem że świetnie nadawałby się do tej roli. Po wyjściu z seansu nikt nie podzielił moich odczuć, bo nikt nie widział nawet Carrey'a w tej roli nie mówiąc już o tym że nikt nie był jakimś szczególnym fanem Batmana:P w każdym razie jeżeli Sheen tak miałby zagrać Riddler'a to jego wybór byłby strzałem w 10. Druga strona medalu czy wygra porównanie z kreacją Carrey'a...

aerosplain

Uwielbiam porównywanie - tak samo było z Nicholsonem i Ledgerem. Joker to moja ulubiona postać w ogóle, jeśli chodzi o filmy, komiksy, gry etc. - i obie filmowe kreacje są po prostu piękne na swój własny, unikalny sposób.

Pawlik

Dorzucę moje skojarzenie: Beetlejuice;)

goshac

Mnie przypominał trochę Kapelusznika z Alicji w Krainie Czarów ;)

ibiscotti

On miał być właśnie takim połączeniem, ubiór i włosy to słynny image david'a bowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones