Michael WeatherlyI

Michael Manning Weatherly Jr.

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/5290/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":716,"rate":8.812849162011172,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/5290/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":27,"rate":8,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/5290/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":8,"rate":8.625,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}}]
8,8
716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Weatherly
  • Pan Weatherly ostatnio wystąpił w filmie w 2005 roku. Porzucił karierę, nie ma propozycji czy ktoś nie aktualizuje danych? Bardzo lubię tego aktora z serialu "Dark Angel" i ciekawi mnie, jak się rozwija jego kariera.

  • Beci Jak widać dzięki popularności serialu "Navy NCIS" jego kariera aktorska rozkwitła. również spodobał mi sie w "Dark Angel" ale pokochałam go za rolę Agenta Specjalnego - Anthonego DiNozzo :) Moze nie otrzyma niewiadomo jakich propozycji, nie stanie się jakimś mega rozchwytywanym, sławnym aktorem. ktoś powie, że żaden z niego aktor.... Ale ja jestem w trakcie 6 sezonu NCIS i mogę stwierdzić, że świetnie odgrywa swoja rolę, doskonale wciela się w bohatera. i już nie jest takim przystojniakiem jak w Dark Angel... teraz to dojrzalszy facet :)

  • Chandni A ja chciałabym go zobaczyć teraz.. Ma już 40 na karku, ale pewnie nadal jest przystojny ;)
    Oglądałam "Dark Angel" ze względu na niego :P nie mogłam od niego oderwać wzroku, ahh.. co za facet ;] x)

  • Chandni to prawda