Michael WeatherlyI

Michael Manning Weatherly Jr.

7,8
1 022 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Weatherly

Pan Weatherly ostatnio wystąpił w filmie w 2005 roku. Porzucił karierę, nie ma propozycji czy ktoś nie aktualizuje danych? Bardzo lubię tego aktora z serialu "Dark Angel" i ciekawi mnie, jak się rozwija jego kariera.

Beci

Jak widać dzięki popularności serialu "Navy NCIS" jego kariera aktorska rozkwitła. również spodobał mi sie w "Dark Angel" ale pokochałam go za rolę Agenta Specjalnego - Anthonego DiNozzo :) Moze nie otrzyma niewiadomo jakich propozycji, nie stanie się jakimś mega rozchwytywanym, sławnym aktorem. ktoś powie, że żaden z niego aktor.... Ale ja jestem w trakcie 6 sezonu NCIS i mogę stwierdzić, że świetnie odgrywa swoja rolę, doskonale wciela się w bohatera. i już nie jest takim przystojniakiem jak w Dark Angel... teraz to dojrzalszy facet :)

Chandni

A ja chciałabym go zobaczyć teraz.. Ma już 40 na karku, ale pewnie nadal jest przystojny ;)
Oglądałam "Dark Angel" ze względu na niego :P nie mogłam od niego oderwać wzroku, ahh.. co za facet ;] x)

Chandni

to prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones