Michalina Łabacz

8,4
10 633 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michalina Łabacz

Rośnie nam nowa gwiazda ,mam ponad 60 lat i dużo filmów oglądałem ,ale takich wzruszeń już dawno nie przeżyłem.
Jest Pani numer 1 na liście polskich aktorek.
Pozdrawiam z całego serca.

panczuke

Filmu jeszcze nie ogladalam, ale mysle, ze takie slowa to zaszczyt i powod do Dumy (przez duze D) dla kazdej poczatkujacej aktorki.

Oby nie wpadla w ten karawan celebrytow, a dalej zbierala pochwaly, jak obejrze film, to sie wypowiem, ale jak na razie nie spotkalam sie na zadnym z portali z ostra krytyka - to o czyms swiadczy.

Hellyspring

Zagrała wybornie, także pan Panczuke bardzo dobrze prawi :-)

panczuke

Główna aktorka- rola życia, analogia do radzieckiego filmu "Idi i smotri" (Idź i patrz) gdzie psychologowie podczas
kręcenia filmu dbali o to, ażeby ten chłopak grający główną rolę nie stracił zmysłów z nadmiaru widoku trupów i mordów
niemieckich na terenach białoruskich, ta dziewczyna jest starsza, po studiach, ale rola naprawdę wymagająca wielkiego
wysiłku psychicznego.

Irish_Americ

Oglądając Michalinę w tej bardzo ciężkiej roli nie pomyślałbym, że to początkująca aktorka,trzymam kciuki!

panczuke

skoro tą panią uznajesz za najlepszą polską aktorkę, to jednak albo nie widziałeś wielu filmów, albo widziałeś słabe. samo bycie na panie u Smarzowskiego to jeszcze nie wybitna gra. porównaj sobie ją z główną bohaterką "Róży" na początek. a dalej i dłuższa lista lepszych się wyjawi.

haaltia

Pewnie ty wiesz najlepiej co ma się komu podobać,i jakie ma mieć zdanie aby nie było inne niż twoje.

haaltia

Najlepsza Polska aktorka jest zdecydowanie Krystyna Janda!!! a aktorem Gajos.

panczuke

Dokładnie. Utalentowana,śliczna - nadzieja polskiego kina

panczuke

W każdym razie ma coś potrzebnego do bycia gwiazdą (gwiazdą aktorstwa, a nie na ściankach) - przyciąga uwagę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones