Michele Morrone

5,6
8 094 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michele Morrone

Naprawdę typ ma 29 lat? Wygląda, jakby był tuż przed czterdziestką D:

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
BloodyMassacre

W realu też wygląda na więcej :D

BloodyMassacre

Jakby pozbyć się zarostu to myślę że wyglądałby dużo młodziej ;)

Priya12

Może to tylko kwestia zdjęć albo stylizacji?

BloodyMassacre

Jak będzie potrafił o Siebie zadbać to będzie wyglądał jeszcze tak samo przez 20 lat.

Valeriusz

XDDddd co za d3bil

BloodyMassacre

Z metryki 29, z wyglądu 40, a dorobek aktorski zerowy.

Faraon_5

Dokładnie. A mimo to i tak wysoka ocena, nie wiadomo za co... :/

Increibla

Za wygląd.

Faraon_5

to że nikt nie uzupełnił, nie znaczy że dorobku nie ma...

cxap

To uzupełnij jeśli znasz jego dorobek.

BloodyMassacre

Właśnie też się zdziwiłam, że ma tylko 30 lat, dałabym dużo więcej

BloodyMassacre

Południowcy bardzo staro wyglądają bo ciągle wystawiają się na słońce. Dziewczyny w moim wieku wygladały o 10-15 lat starzej , dlatego mnie to nie dziwi

Mondello

Herling-Grudziński napisał kiedyś: "zestarzała się jak tylko potrafi zestarzeć się kobieta z południa". Kobieta z południa Włoch, w sensie szybko i brzydko. Trzeba by się tam wybrać i osobiście sprawdzić.

BloodyMassacre

Południowa uroda i wszystko jasne. Oni się tam szybciej starzeją.

BloodyMassacre

Co ty pieprzysz,wygląda świetnie ,wysportowany, szczupły,zadbany,wysoki,porównaj brzuchatego,łysego Polaczka z nim ,im starszy tym lepiej wygląda bo te kilka zmarszczek dodają mu męskości

CelineMarie

Ja lubię młodzieńcze twarze, koleś wygląda na dużo starszego ode mnie, znam jego rówieśników wyglądających młodziej i nie gorzej z twarzy czy włosów. Jedynie, z czym się z tobą zgodzę to fakt, że Morrone jest wysportowany a większość Polaczków jest brzuchata.

CelineMarie

Ej sci3ro ciszej tam

BloodyMassacre

owszem wyglada na starszego ale twoj komentarz wyglada jakbys z niego kpil a tymczasem jakbys wyszedl na ulice to 40 to juz niestety najczesciej ulany janusz z czerwona od alkoholu twarza i zakolami na pol glowy. Choc mam wrazenie, ze mimo wszystko troche sie to zmienia i sporo ludzi stara sie zyc zdrowiej i jakas forme trzymac.

dragonmen32

Twój komentarz wygląda jakbyś zrobił doktorat z analizy ludzkcih emocji na odległość przez kabel, taki typowy frustrat

vasil_zajcev

O czym ty pieprzysz Janusz?

BloodyMassacre

Chyba Włosi tak mają. Damiano David też wygląda na 40.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones