Mikołaj Ściobłowski

4,1
62 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mikołaj Ściobłowski

Ten chłopak chodzi do mojej szkoły... I wo gule trochę dziwnie mówi ale w co wierzy to dopiero zabawne. Nie powiem bo nie chcę się wyśmiewać ale może ktoś inny powie.
:D

AdriannaDiana

w co wierzy to malo wazne, ale powinien poddac sie ostemu odchudzaniu, bo ma tendencje do tycia. nadwaga w mlodym wieku to kalectwo na starosc!

nikapawlowicz

bardzo dobra uwaga...

AdriannaDiana

ile on ma lat ???

AdriannaDiana

Ty się dziecko pierw sama naucz pisać, bo nie wypada robić takie podstawowe błędy, tym bardziej wytykając komuś
wady. W ogóle pisze się przez "ó" zamknięte nie otwarte jak można zauważyć. Poza tym interpunkcja się kłania, a jak nie wiesz co to jest, spytaj Panią w szkole. A chłopak jest fajny, TY to chyba zazdrosna jesteś, że ON gra a nie TY. Masakra ta zazdrość w dzisiejszej młodzieży, jest okropna. A co otyłości, to nie wszyscy mogą być chudzi...

domino31

Post został napisany w 2011 roku. Ludzie się zmieniają a wadę wymowy można ćwiczyć. Kiedy pisałam ten post byłam w podstawówce więc domino31 patrz na daty nim coś skomentujesz bo to było kiedyś a teraz nie znam tej osoby... Jeśli chcesz się po naśmiewać jakie robiłam błędy w 5 klasie to dawaj pośmieję się z tobą :)

AdriannaDiana

PS: Zagrał tylko w jednym serialu więc co mam mu zazdrościć .... kariery przecież nie zrobił chyba że brak aktualizacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones