Zwłaszcza z krótkimi włosami, w ogóle nie ma kobiecej twsrzy.
To nie obraza, po prostu jest jak chłopiec xD
Dziewcze w WIEKU 12 LAT wyglada tak:
http://www.ecartelera.com/images/sets/12100/12165.jpg
http://www.eonline.com/eol_images/Entire_Site/2016925/rs_634x824-161025065122-Mi llie-Bobby-Brown-Interview-Cover.jpg
a Ty mowisz, ze przypomina Ci chlopca? Tu moze pomoc tylko dobry psychiatra, bo nawet swietny okulista bedzie mial zwiazane rece w walce z takim agentem ja Ty ;P
"ma mega oddychający sposób siedzenia"
Rozpatrywac czyjas atrakcyjnosc przez pryzmat sposobu siedzenia, rozwalasz mnie coraz bardziej ;D
Juz nie wspomne, ze takie rzeczy mozna wyeliminowac w kilka dni.
Przeciez na zdjeciach ktore wrzucilem wyglada jak 20letnia kobieta, ciezko zeby z lysa glowa w wieku 12 lat wygladala kobieco.
Dawaj przyklady, tylko bez Angeliny prosze, bo ona pewnie w wieku 7 lat nosila biustonosz i dorabiala na rogach ulic.
Ja tam akurat Portmanki nie lubie za bardzo, u niej tez dojrzewanie specjalnych cudow nie zdzialalo zreszta.
Do uslyszenia za od 3 do 5 lat, zobaczymy co tam wyrosnie z tej chlopczycy ;P
Czynienie dwunastolatce zarzutów, że jest aseksualna świadczy o pewnych groźnych zaburzeniach seksualnych. Proszę o usunięcie tego wpisu, bo jest odrażający.
Źle się wyraziłem, pawciu drogi.
Większość ludzi pisze, że ma potencjał na piękną dziewczynę itd, dla mnie jest w pełni nijaka, sprawia wrażenie chłopaka albo jeśli już obojnaka.
Będąc chłopcem w jej wieku albo pedofilem nie uwazalbym ją za atrakcyjną
A prosić to możesz mame o drugie danie jak zupa jest odrażająca.
W treści tematu nie ma NIC niezgodnego z regulaminem :)