Milo Ventimiglia

Milo Anthony Ventimiglia

7,5
7 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milo Ventimiglia

Ten aktor jest naprawdę bardzo przystojny a w teledysku Fergie....bomba!!! oglądam ten serial chyba tylko ze względu na Niego...pozdro dla fanek Milo...

fiona_9

No przystojny jak nie wiem.Dopiero nie dawno obejzałam ten teledysk i nie mogłam go poznać wypadł tam najlepiej i dołaczam się do pozdrowień :-)

aga_37

taa.....
on jest
^hot cookie^ :)))))

poozdro

fiona_9

fakt jest boski;)
a najbardziej pociągająca w nim jest ta dolna warga która leci w prawo;p
a w serialu Heroes gra niesamowice.
A w jakim teledysku on zagrał??

trishia_md

w ciekawostkach jest napisane... I jest o tym kilka tematów. a warga mu tak leci, bo ma martwy nerw przy ustach.

trishia_md

zagrał w teledysku Fergie Big girls don't cry!! polecam

fiona_9

jest niesamowity, ma zniewalające spojrzenie, ciachooooo po prostu! Dlaczego takich u nas nie ma...???

pozdro =*

Angel_9

zgadza się,w teledysku wygląda bosko,a w Herosach najbardziej podobał mi się w odcinkach z przyszłości,z tą szramą na policzku
to chyba mój pociąg do niegrzecznych chłopców ;-)

fenix

dokładnie, te odcinki z przyszłości były zniewalające tzn. Milo był w nich zniewalający ;>

Angel_9

Dziewczyn jak Hayden tez w Polsce szukac nie ma sensu :P Z tym, ze i tak wedlug mnie polki sa w czolowce jesli chodzi o urode ;]

fiona_9

Milo jest naprawdę "SEx BOMBA" ^^ :* mmm ten jego uśmiech na boczek :D

SpasH

To prawda jest ładny bardzo go lubiłam ale nie uważam go za dobrego aktora...Dla mnie jest przecietny.. :/ Nie chce nikogo urazic poprostu to tylko moje zdanie. Teraz przenioslam sie na Keanu Reevesa uwazam ze on jest BOSKI :*:*:* Zaglosujcie na niego zeby mial duza srednia xD ;P ;)
<zart> Pozdro dla wszystkich :)

fiona_9

Zgadzam sie calkowicie, on jest HOT!!! A i wedlug ,mnie lepiej wygladal z dluzszymi wlosami niz jak sobie obcial, ale tak czy owak i tak ciacho jest :D:D co do tej blizny w przyszlosci w odcinkach w herosach to wole go bez, nie wiem dlaczego ;) w teledysku Fergie zagral swietnie :D:D

fiona_9

To on dostaje mniej od jakichś ciot??
Ratujcie mnie, bo umrę. Taki dżesi mccartney ma więcej.

Weranqa

odwołuje to co wcześniej
zgadzam się z założycielem tematu

użytkownik usunięty
fiona_9

wygląda jak mój były

użytkownik usunięty
fiona_9

Nie wiedziałam,że Fergie śpiewa tą piosenkę, a jeżeli chodzi o Milo to rzeczywiście jest boski i w teledysku i w 'HEROSACH' i w ogóle jest .............AWESOME!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones