Milo Ventimiglia

Milo Anthony Ventimiglia

7,5
7 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milo Ventimiglia

Nie mówcie, że jest jednym z najgorszych aktorów, błagam, widziałam gorszych, których dużo osób na dodatek chwali. Znam go tylko z Heroes ale nie uważam żeby był jakoś specjalnie sztuczny. I nie jestem jego fanką, która wskoczyła by za nim w ogień z powodu jego wyglądu. Owszem, jest przystojny, ale chyba ktoś musiał uznać, że jest też dobry w tym co robi, skoro gra także poza serialem. Nie skręca mnie, kiedy się wypowiada, lubię jego głos. Nie jest to zapewne Tom Cruise ale nie zasłużył na krytykę jaką mu zaserwowaliście. Przynajmniej w moim mniemaniu, bo każdy ma swój gust, no nie? :)

mirandaxx

Wedłum mnie masz całkowitą racje. Ja na przykłąd nie rozumiem tego uwielbienia do Brada Pitta to on wydaje mi się bardziej sztuczny niż Milo W ogóle Pitta nie ubie, a Milo gra dobrze. Ktoś kto oglądał jedną role to nie powinien oceniać (ja widziałam 4 choć jednej nie licze bo to był epizod).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones