Miranda Cosgrove

Miranda Taylor Cosgrove

7,4
1 445 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Miranda Cosgrove

nie sądzicie??? Wydaje mi się, że jak dorośnie to będzie z niej niełza aktorka:)

Kikuuuni

fajnie zagrala w filme "szkola rocka"fajowy film ale ona tak smao..ale ona jak juz ma 15 lat wiec nie dziewuszka tylko nastolatak!pozdro

użytkownik usunięty
Kikuuuni

Jest świetna.
Tym bardziej w 'Szkole Rocka'. Mój ulubiony film z jej wykonaniem.!
Mam nadzieję, że nie będzie z niej taka gwiazda jak np. z Miley Cyrus, bo tego bym nie znosła ; /

Kikuuuni

Zgadzam się, jest super! Według mnie najlepiej gra w iCarly.:)

roxxi

Nastolatka... ale ciągle o wyglądzie "dziewuszki". Za każdym razem, gdy ją widzę na Nicku, mam ochotę wyłączyć telewizor. W sumie dobrze, bo jej rola w "Drake & Josh" miała na tym polegać - na wkurzaniu. Ale w "iCarly"... lekkie przegięcie.

Kikuuuni

Obejrzałem wszystkie filmy i seriale w kilku językach :) Słucham jej muzy...
Sądzę, że Miranda jest boska.

zikini

Ja tam średnio ją lubię.. Wydaję mi się czasem być sztuczna w iCarly... A co do jej urody to jest przeciętna

beeti95

Na tym mniej więcej polega aktrostwo. Nie grasz siebie tylko przedstawiąna postać.

zikini

Bardzo fajnie zagrała w Szkole Rocka. Szkoda, że teraz gra w tych beznadziejnych serialach dla nastolatek : (

McLame

To prawda, że Miranda mogłaby sięgać po dojrzalsze role,ale z drugiej strony ona ma dopiero 18 lat i z pewnością dostanie jeszcze nie jedną taką rolę. Z resztą pokazała nam już w Żonie Idealnej, że potrafi grać nie tylko wesołe nastolatki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones