Miyavi

Takamasa Ishihara

7,7
2 560 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Miyavi

OH GOD, Ishihara Takamasa NIE JEST prawdziwym imieniem i nazwiskiem artysty. Za młodu podziwiał basistę DEGa, który nazywa się Toshimasa Hara, więc chyba wszystko jest już jasne :)...

miyavik

w jednej gazecie przeczytałam, że nazywa się Ishihara Lee.
(jakby co to gazetka to J music)

Allasie

Ta gazetka niestety nafaszerowana jest wieloma błędami i niespójnościami.
Wystarczy stwierdzić, że pomylili członków DEG i uśmiercili jedną córkę Miyavi'ego :).

miyavik

wiesz, teraz ją przejżałam, i zgadzam się z tobą, musiałam tego nie zauważyć. Sorry. Pożyczyłam ją wczoraj od koleżanki, więc jeszcze jej dogłebnie nie przejżałam :)
Jak teraz patrzę, to też wstawili zdjęcia Shou z Alice nine do części o An Cafe. ciekawe, czy znajdę jeszcze parę błędów xD

Allasie

oj znajdziesz :D Polecam tylko się zbytnio nie denerwować :D
Ta gazeta nie ma prawa bytu, redagowana w taki sposób. Cóż, do tego ta cena...

miyavik

ale za niedługo ma podobno wyjść kolejny numer- ciekawe czy też będą takie byki :D
Tak się zastanawiam, czy to fani redagują tą gazetkę czy nie? (przecież fan by nie zrobił takich błędów)

Allasie

Niby "od fanów dla fanów", ale pod żadnym artykułem nie ma podpisów, więc w gruncie rzeczy nie wiadomo kto je pisze. Wiadomo natomiast, że ma marne pojęcie o temacie za który się (!!) bierze... Ale wystarczy spojrzeć na redakcję - biznes rodzinny.
Pierwszy numer dostałam za darmo od koleżanki, która nie chciała tej gazety mieć nawet w domu. Moja mama, która jest wielką fanką GACKTa od parunastu lat była zbulwersowana artykułem o nim :D. Jak można napisać, że GACKT nienawidził muzyki rockowej... to jakiś absurd, widać, że osoba, która pisała ten artykuł nie ma zielonego pojęcia o Gaku.
Ogólnie - drugiego numeru na pewno nie kupię, być może uda mi się gdzieś dorwać skanlacje, a jak nie to pożyczę od kogoś ^^;

miyavik

a ja najpierw zobaczę o czym jest, jeżeli coś mi się spodoba to może kupię.
Śmiać mi się chciało jak Gazette nazwali kameleonem! Jak można ich tak porównać? Ale fajnie by było, gdyby dali więcej felietonów.

miyavik

Miyavik, błędu tam nie ma. Miyavi to tylko pseudonim sceniczny(wcześniej brzmiał on Miyabi), a jego prawdziwym imieniem i nazwiskiem jest Ishihara Takamasa. To, że jest fanem (wspaniałego ^^) Toshiyi, jest faktem, ale w żadnym wypadku nie ma się do jego danych osobowych. Potwierdzi to chociażby stosunkowo wiarygodna wikipedia.

macabrre

Tego nie idzie potwierdzić na sto procent, dla mnie to przekręt.
A co do wikipedii to jest ona niestety najmniej wiarygodnym źródłem, wszak sami ją edytujemy i tworzymy :D.
Swoją droga jak już jestesmy przy gazetach - w popcornie z wytwórni J-Glam zrobili firmę odzieżową :D
P.S. Tak, Toshiya jest wspaniały ;>

miyavik

Przekręt na skalę światową? Jeżeli to byłoby oszustwo, to Miyavi już dawno by zaprzeczył.
(Tosiek jest wspaniały jak i całe Diru. <3 ^^)

użytkownik usunięty
miyavik

http://www.historyvshollywood.com/reelfaces/unbroken/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones