Monica Potter

Monica Louise Brokaw

7,2
2 761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Potter

Oglądałem ją w 2 filmach W sieci pająka i randka z Lucy w każdym zagrała według mnie bardzo dobrze. Myśle ze kariera przed nią:)

użytkownik usunięty
menajero

też tak myślę:) świetny był film "marta i jej wielbiciele"-polecam

no, i czwarty fajny film który mi się z Nią podobał to "Head over heels". Super aktorka i aktor (z Boys and girls).

negocjator

a ja Ją pamietam z filmu "Con Air" gdzie zagrała żone Cage...a pozatym to " W sieci pająka" oraz " Piła"...

menajero

Ja pierwszy raz z tą aktorką spotkałem się w filmie Patch Adams, doskonałym przedsięwzięciu Shadyacka, gdzie świetnie zagrała studentkę, która zmienia się ze schematycznej miłośniczki medycyny we wrażliwą i otwartą przyjaciółkę ludzi, a to dzięki tytułowemu Patchowi Adamsowi, w którego zamienił się, jak zawsze genialnie i prawdziwie Robin Williams. Film wywołuje śmiech i wzrusza (jak wszystkie tragikomiczne role Williamsa), polecam go serdecznie, szczególnie tym, którzy biją schematy codzienności, żeby dostrzegli, iż nie są sami...

menajero

racja :)) jest sliczna :)) w filmie "Bez Pamięci" podobała mi się sto razy bardziej niż te modelki ;)

menajero

W każdym filmie jest rewelacyjna, a jej uroda niezwykle wzbogaca każdy film w którym gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones