Monika Sewioło

Monika Strzęp

3,6
244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monika Sewioło

Jak była pierwsza edycja "BigBrothera" to matoły w liczbie 15 milionów klęczeli przed pudłem, a co drugi pewnie doszedłby z nią w minutę, a tymczasem jadą po niej w sensie prywatnym. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze, jeżeli będziemy tolerancyjni dla reszty, a nieludzcy dla swoich. To był ostatni film w karierze Moniki Sewioło, po raz kolejny okazuje się, że nie potrafimy docenić zwykłego kiczu, zwykłych statystów. Brak dystansu, znam to z rapu, teraz poznaję to na stopie branży filmowej. Film oceniłem na 3/10, ale miałem ubaw po pachy, a Monikę Sewioło
uważam za gwiazdę tv. Tacy ludzie są potrzebni. Dennis Rodman nie potrafił rzucać do kosza, a jest legendą koszykówki o show-biznesu. Nasze kompleksy nigdy nam nie pozwolą na takie odstąpienie od normy. Wielcy krytycy. Krytykują disco polo, a na niczym innym się nie znają. Krytykują kulturę, a sami nie mają na nią czasu. Krytykują umiejętności, a sami nic nie robią. Tylko chlają i konia walą. Pachoły Rosji. Taki jest mój kraj.

Cuccureddu

A po za tym wszyscy zdrowi?

Cuccureddu

Trudno się nie zgodzić.

Cuccureddu

ostre słowa, ale wiele w nich prawdy

Cuccureddu

Swoją droga to my, Polacy jesteśmy pachołkami wielu krajów. Tak to już jest, że kraj od wieków najeżdżany przez różne kraje stał się poniekąd od nich zależny. Teraz najbardziej kopiujemy od Amerykanów i ogólnie zachodu, a na ekranie im większy kicz, tym bardziej jest on lubiany.

Cuccureddu

Może dlatego krytykują bo pani Monika nie potrafi grać, a zagrała. Na pewno Ty, nie będziesz krytykował jak przyjdzie do Ciebie ślusarz i będzie naprawiał zlew i wszystko spartoli. A Ty go oczywiście docenisz, bo przecież też są potrzebni ślusarze co się biorą za hydraulikę. A pani Monika może i jest sympatyczna ale, nie jest aktorką i "zagrała" beznadziejnie. Na co komu taka "aktorka "i taki film. Nie rozumiem stwierdzenia "docenić kicz i zwykłych statystów". Jak mam docenić coś co jest marne. Ale, to nie jest nic osobistego, mają prawo to robić, jest demokracja. Tak samo jak ja mam prawo powiedzieć, że ta robota którą, odwaliła ta sympatyczna pani i cała reszta to zwykłe dziadostwo.

Cuccureddu

To, ze ktos dupe pokazal w tvn-ie i zagral w dwoch miernotach nie znaczy, ze bedzie nawet dobrym statysta. I nie wale konia, doceniam sztuke. a takie osoby to zenada.

Cuccureddu

Monika była OK:)

Goracy

chlopie, za taki tekst o Rodmanie powinienes go przeprosic. Osobiscie:D

Cuccureddu

No z Rodmanem to żeś doj**ał w tym momencie. Rodman był 7 sezonów z rzędu najlepiej zbierającym zawodnikiem NBA, jednym z najlepszych zawodników silnie obsadzonych lat 90-tych. Gdyby nie on to Jordanowi duzo trudniej byloby tak zabłysnąć po powrocie.
Racja, później stał się celebrytą, ale wybił sie na świetnej grze w koszykówke. Wiec zle dobrales postac.

Cuccureddu

Gwiazde TV? Weź ty sie jebnij w łeb durniu.

Cuccureddu

Poszli by w minutę, bo w ym pewnie jest specjalistką, ale w występowaniu publicznym to już nie.

chemas

* w tym oczywiście

Cuccureddu

Z Rodmanem nie mogę się zgodzić. Gość był 7 razy pod rząd najlepszym zbierającym ligi, 2 razy najlepszym obrońcą, jedynym graczem w historii, który potrafił efektywnie bronić wszystkie pięć pozycji na parkiecie i człowiekiem z nieprzeciętnym koszykarskim IQ. Poza tym masz dużo racji, dla mnie to była spoko dziewczyna i nie najbrzydszej urody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones