MyAnna Buring

Margaretha MyAnna Buring Rantapää

7,5
9 686 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby MyAnna Buring

Zdolna aktorka, oby się wybiła po tym serialu.

theszymonfilipiak

Widać po twarzy, że to taka mistrzyni czarodziejek :-)

Tung_uska

No właśnie mega niunia, chociaż stara.

theszymonfilipiak

Myślę, że się wybiła. Sądzę, że poza Henry Cavillem jest drugą najlepiej dobraną aktorką pod ten serial. W wątku Yennefer to ona grała pierwsze skrzypce, a nie Anya Chalotra.

conradez

Zgadzam się. Świetnie dobrana nie tylko pod względem warsztatu, ale też aparycji. Idealnie odwzorowała książkowy pierwowzór. Poza tym to nie jest jej jedyny kontakt z uniwersum Wiedźmina bo to właśnie ona podkładała głos Annie Henrietcie w Wiedźminie 3. Zrobiła świetną robotę tworząc ten fikuśmy quasi francusko/rosyjski akcent księżnej.

theszymonfilipiak

Myślę, że znana jest już od jakiegoś czasu. Polecam Ripper Street. Pełnia jej aktorskich możliwości. Po tym serialu jestem zapatrzony w nią jak w obrazek.

theszymonfilipiak

Przecież ona ma ogromny wieloletni dorobek aktorski w bardzo znanych produkcjach :D Nie musi się wybijać bo już dawno to zrobiła

nata1909

Hmmm mam nadzieje że nie mówisz o takich perełkach jak Konwent czarownic z 2013 roku czy Wybuch z 2011 roku ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones