Natasza Urbańska

3,5
4 397 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natasza Urbańska

kim ona właściwie jest? Piosenkarką? Aktorką? Tancerką? Modelką? bo już się naprawdę
gubię...

Gieras

wszystkim po trochu,bo jest bardzo ytalentowana we wszystkich tych kierunkach...

saskialove

bardzo utalentowana :d mam nadzieję ,że to była ironia ?:)

Gieras

Na pewno nigdy nie będzie aktorką.

Gieras

Ona ma tylko i wyłącznie wielkie parcie na szkło. Będzie kim tylko trzeba będzie się stać żeby być "gwiazdą". Na szczęście jej to nie wychodzi.

Gieras

ona jest po prostu nataszą urbańską - jak mówi jej biografia jest i rzekomą aktorką (zagrała w jednym jedynym serialu jedną jedyną rolę, czyli gorzej niż Cichopkowa, która zagrała przynajmniej kilka ról) i rzekomą tancerką (więc co robiła w tancu z gwiazdami, skoro mieli tam występować wyłącznie amatorzy) i rzekomą piosenkarką (ktos ma jej plytę? ktos zna jakąś jej piosenkę?) ale mimo braku osiągnięć (występow w teatrze męża który obsadza ją we wszystkich sztukach nawet nie skomentuje... jak taka zdolna niech wystąpi na scenie teatru dramatycznego obok jandy) jest jedną z najbardziej promowanych i wciskanych ludziom na siłę wielkich gwiazd polskiego show-biznesu. ciekawe co wpisuje w rubryce 'zawód' jak wypełnia jakąś ankiete :D:D imie i nazwisko: natasza urbanska zawod: natasza urbanska :D

Gieras

Aktorka "Teatralno-Musicalowa" tak mniej więcej podaje wikipedia.

banan684

Najlepiej wychodzi jej taniec. I choć jej nienawidzę, to jednak widzę, że radzi sobie we wszystkich kierunkach. Denerwuje mnie to xD

Gieras

Jest d*pą Józefowicza co oznacza, że dostanie role we wszystkim w czym tylko będzie chciała, ponieważ jego macki sięgają bardzo daleko w polskim show-biznesie.
Dla mnie osobiście jest Vanitas vanitatum!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones