Nathalie Kelley

7,3
2 751 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nathalie Kelley

Zagrała w szybkich i wsciekłych, faceci ocenili jej biust, czy co tam innego (na 9-10) i trafiła
na 4 msc... Według mnie administratorzy powinni jakoś redukować, oceniać itd. tak, żeby
było sprawiedliwie, bo żeby np Nicole Kidman była niżej niż ona...

użytkownik usunięty
Angela4b

Dla mnie to też aktorskie dno.Zero talentu, takich plastikowych laleczek jak ona jest na pęczki.

Naprawdę te "TOPy" i te inne głupie rankingi nie mają najmniejszego sensu! Żałosne jest to, że aktorki, których dorobek jest... Ogromny maja setne miejsce w rankingu, tylko dlatego, że jakieś (jak to powiedzials): plastikowe laleczki...

użytkownik usunięty
Angela4b

Ja tej pani nawet nie tytułuję słowem ''aktorka'' :)

No, ja tam w sumie nawet jej nie kojarzę... Oglądałam Szybkich, ale to było jakiś (no trochę dawno, może nawet) czas temu :) Co do jej "aktorstwa"... To... Nawet nie będę komentować :)

użytkownik usunięty
Angela4b

Mnie mierzi fakt, iż ta tandeciarka jest wyżej niż taka Tilda Swinton, Emily Blunt, Rachel McAdams, Helen Mirren, Eva Green... wyliczać można bez końca.

Dokładnie, znam wszystkie z wymienionych przez cb aktorek i uważam, że to co się tu dzieje, to jakaś paranoja! Wszystkie są rewelacyjne (a przynajmniej lepsze od niej:()

Angela4b

Fakt,ze jej miejsce na tej liscie to jest poprostu coś niewyobrazalnego-w pierwszej setce niepowinna sie zmiescic jak pomyslimy jak wiele jest wspaniałych(i z jakim dorobkiem filmowym)aktorek.Ale po co od razu obrazać kogoś,ze jest pusty,plastikowy i dawać ocene 1/10-to jest tak samo przerazajace jak to miejsce w rankingu.Pozdrawiam

Berith7777

Zgadzam się, co do tego, że bez sensu dawać jej ocenę 1, tylko dlatego żeby spadła w rankingu z 4 miejsca (nie jestem pewna, ale chyba na 4 była...) na jakieś dalej, ale nie mnie to oceniać... Ja chciałam po prostu napisać, że te rankingi są bez sensu i wyrazić moje oburzenie...! Czasami jakieś wyżej postawione osoby w państwie(czy ktokolwiek inny) (które nigdy, w niczym nie zagrały, tylko np. ich zdj były, czy inne materiały) w ogóle miały tu konta...

Angela4b

Przyznaje,ze wstyd mi za swój gatunek(męski gatunek),jesli czytam hasło w stylu dałem jej 10/10 bo jest najśliczniejsza-co nie ma nic wspólnego z tematyka aktorstwa.Przyznaje,ta aktorka jest naprawde ładna ale jaki sens gdyby uroda kogoś(aktora-aktorki) wpływała na ocene...

Fakt,ze jej miejsce na tej liscie to jest poprostu coś niewyobrazalnego-w pierwszej setce niepowinna sie zmiescic jak pomyslimy jak wiele jest wspaniałych(i z jakim dorobkiem filmowym)aktorek.Ale po co od razu obrazać kogoś,ze jest pusty,plastikowy i dawać ocene 1/10-to jest tak samo przerazajace jak to miejsce w rankingu.Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Berith7777

Nie bądź taki dosadnie brutalny ;)

To nie jest absurdalność, tylko logiczne myślenie... :)

Ok;)

Berith7777

hehe :)

Angela4b

Też jestem nieźle zdziwiona:
TOP (aktorki) #28
W porównaniu do wielu znacznie bardziej wartościowych aktorek jej dorobek filmowy jest praktycznie zerowy. Wszystko tylko dlatego, że pokazała ładną buzie w jednym znanym filmie. :/

Angela4b

... a zbulwersowane panie muszą dać upust swojej zazdrości i wylać jad z oceną 1/10. Oczywiście.

PS. Jestem kobietą.

robert_ptr

Przepraszam bardzo, ale nie chodzi tu o zazdrość, tylko o fakt, że te rankingi na filmwebie są żałosne...! Poza tym ja już się wypowiadałam na temat oceny...

użytkownik usunięty
robert_ptr

To nie jest żadna zazdrość ani jad, tylko logiczne spojrzenie na to co to badziewna aktorka robi wyżej niż taka Tilda Swinton, Emily Blunt czy Keira Knightley ... Ale o tym już też pisałam .

Tak to się zawsze tłumaczy... :)

Uznajmy mój komentarz za ironiczny. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
robert_ptr

Takie są to zawsze argumenty w obronnie czci panny Kelley ;) Czy każdy kto ją krytykuje za mizerne zdolności aktorskie musi być sfrustrowanym, zakompleksionym babsztylem zazdrosnym o jej urodę :) ?

Zresztą dajmy sobie już spokój z tym tematem - nie dojdziemy w nim do porozumienia ...

Aby dojść do porozumienia trzeba też akceptować (a przynajmniej wysłuchać) argumentów drugiej strony... Ale... Masz rację, dajmy sobie spokój :)
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones