Nathalie Kelley

7,3
2 753 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nathalie Kelley

A właściwie to dlaczego jeszcze nie jest. Przecież ma ponad 1100 głosów.
Jeśli chodzi o ocenę to jak najbardziej zaslużone jeden. Przecież nie będe jej podwyższał oceny ze względu na wygląd, bo tak się nie robi. Dlaczego 1? Aktorstwo jest jej narazie obce, i do tego ma skromną filmografię. Szczerze mówiąc to wątpię, żeby ta dziewucha się nauczyła z czasem grać. Bedzie taką Carmen Electrą, którą biorą do filmu żeby się pouśmiechała i pokręciła dupą :D. Tyle, Pozdrawiam.

użytkownik usunięty

taaa no co ty nie powiesz?? zagraj lepiej :D

Popieram założyciela. Jako Neela z Tokio drift (tylko ten widziałam) była poprawna. Zagrała naturalnie, pasowała do postaci. Ot wielka filozofia. Za ładna do filmu. Niedostanie żadnej ciekawej roli (takie moje progozy).

I_am_a_Bad_Girl

"taaa no co ty nie powiesz?? zagraj lepiej :D "

Szczerze mówiąc bardzo mnie wkurzają takie komentarze. Jeżeli ktoś gra w filmie, jest traktowany na równi z aktorami po szkołach filmowych. Widza oglądającego film/serial nie interesuje czy aktor ma za sobą 20 letnią praktykę i dyplomy, czy jest tzw naturszczykiem. Oczekujemy od niego, (i mamy do tego prawo) że będzie grał dobrze. Aktorzy w pełni zdają sobie z tego sprawę, więc pakując się do filmu, wiedząc że nie potrafią grać, robią to na własną odpowiedzialność i biorą na siebie ryzyko skrytykowania.

I nie ma znaczenia czy krytykujący 'zrobiłby to lepiej'

To tak jakby skrytykować lekarza, ponieważ dopuścił się karygodnych błędów przy operacji wyrostka, a Ty powiedziałabyś, że nie mamy do tego prawa, bo sami nie zrobilibyśmy tego lepiej :| (taki sobie przykład wymyśliłam..)

zawszę, co to za problem, mam za sobą rolę w Jasełkach w podstawówce, oraz w mało znanej offowej produkcji "Sernik" oraz "sernik 2" gdzie, nie chwaląc się grałem główną rolę zjadacza sernika, pojawiam się także w licznych filmach typu "boże narodzenie 1994" lub "45 Urodziny Wujka Kazika". miałem także grać w Adama Małysza w pewnym niezrealizowanym filmie o skokach narciarskich, niestety z braku funduszy(jak to na trzeźwo) oraz czasu nie doszło do ukończenia tego filmu, a już scenografia w korytarzu mieszkania kolegi była gotowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones