Nathalie Kelley

7,3
2 753 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nathalie Kelley

mój typ na niegrzeczną dziewczynkę w ekranizacji Llosy (o ile taka kiedykolwiek powstanie)

3stan

mogłaby powstać...;) ale sama nie wiem kto byłby najlepszy w roli 'niegrzecznej dziewczynki'...;] w sumie to na okładce książki jest dziewczyna przypominająca troszkę Rosario Dawson... ale ona nie do końca pasowałaby mi do tej roli...;p

ewa1292

Bo to jest Rosario ;)

mexi_111

a w sumie... masz może jakieś potwierdzenie że to ona, coś na necie, nie wiem, jakieś info? ;> bo ja tak właśnie... nigdy nie byłam pewna czy to ona czy nie...:p

ewa1292

Książkę czytałam dawno temu, gdzieś w sieci natrafiłam na informację, że to ona ;) Ale dokładnie nie wiem, co to był za artykuł, być może z jakiegoś bloga notka.

http://www.filmweb.pl/person/Rosario+Dawson-31616/discussion/Szelmostwa+niegrzec znej+dziewczynki-850846 - nie wiem czy czytałaś ;)

mexi_111

czytałam ten temat, nawet widzę że jest tam mój komentarz :p no w każdym razie niby nie ma oficjalnego potwierdzenia...;] ale może to i ona ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones