Nathalie Kelley

7,3
2 753 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nathalie Kelley


trochę mnie dziwy że w tym samym czasie Grace Kelly, Nathalie Kelley, Missy Peregrym,
Pola Raksa mialy bardzo mocny spadek swojej noty, ja rozumiem że ktoś na początku
przekroczenia 1200 głosów jest wysoko, a po chwili jej nie ma w setce, ale nie cztery osoby
prawie w tym samym czasie. nie wiem czy jakaś grupa ludzi sie zmówiła,. bym bardziej ze
parę osób które wskoczyły do setki na wysokiej pozycji i nadal jest w setce. Yvonne
Strahovski, Willa Holland, Summer Glau. Julie Andrews ,

lj46

Serwisy typu filmweb są dla wszystkich i wiesz o tym, że niestety przynajmniej 95% użytkowników ocenia nie całą dotychczasową grę danych aktorów a sugeruję się na jednej bądź dwóch zgranych rolach, sam możesz to sprawdzić po kontach młodych użytkowników którzy oceniają pseudo aktorów z takich produkcji jak cała saga zmierzchu, high school musical czy też kilka innych pozycji więc nie ma co się dziwić. Zabawna jest równie dobrze możliwość oceniania filmów które dopiero mają mieć swoja premierę za 2-3 lata a mają już dużo pozytywnych ocen.

daroni

zgadza się, więc czy jest sens tworzenia top 100 pod względem aktorskim a ocenia się jakby to było top model 100,

lj46

To wogóle nie ma sensu przynajmniej w tym serwisie, wiec nie powinni tego robić, z ludźmi którzy tworzą filmweb nie da się porozumieć czy to w sprawie dodania opisu filmu, biografii, błędów w opisanej obsadzie czy też w innej sprawie, wiem bo nieraz próbowałem, niestety bezskutecznie. Niektórzy ludzie uważają, że są nieomylni, a jak ktoś zauważy, że się mylą, stają się wrogo nastawieni i nie chcą poprawić błędów, ponieważ jak zwykły użytkownik mógł wytknąć błąd takiemu "BOGU" jak twórcy tej strony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones