Neill Blomkamp

7,7
2 137 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Neill Blomkamp

Jak dla mnie mistrz Sience fiction. Gość dobiera wyśmienicie aktorów. Nie wiem jak on to robi, że jego filmy nawet nie wyglądają jakby komputerowo były robione, po prostu mistrzostwo świata! Dystrykt 9 genialny, Elizjum jeszcze lepszy i czekamy na Chappie! a co najlepsze następny w jego wykonaniu będzie kolejny "Obcy" na co długo czekaliśmy i cieszę się, że to właśnie Blomkamp zajmie się kontynuacją Obcego, dzięki czemu mamy gwarancję nie spieprzenia kolejnej części tak kultowego filmu! Nawiasem mówiąc nie wiem jak można było oddać w byle jakie ręce tak kultowego filmu jak Predator, oj mam nadzieje, że Blomkamp i za to się weźmie!

piorekira

Mistrz po dwóch filmach z czego drugi to czkawka po poprzednim. A w drodze jest trzeci i tu niespodzianka, Blomkamp nadal ma czkawkę.
Mój miszcz -_-

Jeśli naprawdę zrealizuje Obcego to może to wyjść na dobre zarówno jemu jak i serii filmowej która na poważnie kończy się na Aliens albo Alien 3, w zależności od gustu. Właściwie odnosi się to do całego filmowego uniwersum AvP.

piorekira

Mistrz po jednym udanym filmie? Chyba przesadzasz. Mistrzem SF to jest Ridley Scott, James Cameron czy Paul Verhoeven.

Pawuloniasty

Sory jakim jednym filmie. Kompletnie nie rozumiem tej całej krytyki Elizjum, jestem fanem sience fiction i według mnie film był genialny a Dystrykt 9 jeszcze lepszy. Masz rację, że mistrzowie sience fiction to Ci których wymieniłeś, bardziej chodziło mi o to, że Blomkamp trafił w mój gust filmowy i jest dla mnie wielkim odkryciem bo od dawna nie widziałem tak dobrych filmów sience fiction i dobry dobór aktorów, widać, że Blomkamp wie jak powinien wyglądać film SF a przede wszystkim jak dla mnie efekty specjalne są genialne jakby w ogóle komputerowo nie były robione. No cóż po falach krytyki widzę, że sam muszę obejrzeć Chappie aby zobaczyć czy mi ten film pasi jak poprzednie. Dla Blomkampa Obcy będzie największym wyzwaniem bo tym filmem musi trafić w gusta wszystkich, którzy Obcego zawsze będą kojarzyć z genialnymi trzema częściami bo czwarta to taka sobie, no cóż poczekamy zobaczymy a jak wiadomo zagra w nim Sigourney Weaver która nigdy nie chciała zagrać w kolejnym Obcym jeżeli nie będzie pewna, że film nie będzie kichą, oby.

piorekira

zgadzam się z Tobą. Wczoraj byłam na Chappie'm i film jest GENIALNY. Strasznie żałuję, że gościu tak mało nakręcił!!!

piorekira

Nowy film Blomkampa czyli 'CHAPPIE' to dla fanow kina s/f pozycja obowiazkowa!!! Dawno nie widzialem tak swietnego kina z tego gatunku. Wielkie brawa tez naleza sie HANSOWI ZIMMEROWI za genialna sciezke dzwiekowa i specom od efektow specjalnych bo po raz kolejny stworzyli wizualne arcydzielo. Tworcy nowego ROBOCOPA moga tej ekipie czyscic buty i zreka na sercu Wam powiem ze ten rezyser powinien byc obowiazkowym rezyserem nastepnej czesci TERMINATORA jest takowa powstanie. Facet czuje na maksa te klimaty a takich ludzi potrzeba do robienia filmow pokroju TERMINATORA. Kto sie ze mna zgadza wbijac do mnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones