Nicholas Hoult

Nicholas Caradoc Hoult

7,9
35 501 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicholas Hoult

On tak teraz wygląda???? OMG!! Nie potrafiłam sobie wyobrazić Marcusa z About a Boy jako... takiego mena. O boże!!

Figa

Też się zdziwiłam, zwłaszcza, że About A boy za sprawa jego i Hugh Granta stał się jednym z moich ulubionych filmów.

olsza

Ja też przeżyłam niezły szok jak zobaczyłam to zdjęcie po obejrzeniu `Był sobie chłopiec` :D

olsza

Moim też....

Figa

heheheh nooo chyba każdy jest w ciężkim szoku, bo jak pierwszy raz zobaczyłam to zdjęcie powyzej to stwierdziłam, ze ktos sie pomylił no ale jednak :D z brzydkiego kaczątka taki łabędź:P

arachidowa

Łabędż, niezłe ciacho się zrobiło, a kto by pomyślał:P

olsza

o rany.....w życiu bym nie uwierzyła że to on!
W ogóle nie myślałam że film "był sobie chłopiec" jest w takim razie już tak stary!!!!!!!!!!!! niesamowite

Golden_Rose

Tja... Ma już 17 lat! I naprawdę nieźle wyrósł! W "był sobie chłopiec" miał taki skrzywy zgryz (teraz i tak nie wiem czy ma czy nie, ale pewnie już nie ma:P) i był jak to ujęłyście - brzydkim kaczątkiem! Naprawdę niezłe ciacho się z niego zrobiło!! OMG!!!!

Figa

ja też nie moge uwieżyć że to on WOW .................

Figa

kurcze to naprawde on !! wow jak zobaczyłam był sobie chłopiec to nie spodziewałam sie przystojniaka wrecz przeciwnie :D oto dowód ze z brzydkiego kaczatka wyrasta łabędź mmmmm on jest boski :D:D

DoNiA

Ludzie! że też oni musieli przeciągnąć produkcję Artemisa Fowla i TAKI facet jest już za stary, żeby go zagrać. Przecież to jest jakiś SKANDAL!! Bu.
Super facet. Kolejny do kolekcji ;>>

Kotylion

u mnie już dawno widnieje na liście ulubionych:] Eh, ciągle nie mogę uwierzyć, że to on... Ostatatnio znów oglądałam na dvd "był sobie chłopiec" i... całkowicie siebie tam nie przypomina!! Rany! W życiu bym się nie spodziewała, że wyrośnie na takiego, łagodnie to określając, przyciągającego wrok kobiet faceta! Jestem pod WIELKIM wrażeniem jego urody i talentów aktorskich!:)

Figa

haha!! a ja przeglądałam osoby, ktore oceniłam i weszłam na jego strone i za nic nie mogłam sobie przypomnieć w jakim filmie go widziałam! ;D

i men sie z niego niezły zrobil, prawda ;P

dobrze, że nie ma tej grzyweczki a'la "Roman" ;)

pozdrO dla fanow/ek filmu! :D

Mate_

hehe, tja, grzyweczka a la Roman wymiata:P
Ale na serio też bym go nie poznała gdyby nie nazwisko, które zapamiętałam z napisów "About a boy"!

Luelle

Ładne dzieci wyrastają na brzydkie. I na odwrót :D A tak na serio, to się sprawdza :P

Veridell

ciekawe jakim sposobem tak sie dzieje^^ bo to jest bardzo ciekawa rzecz:D żeby każda osoba wyrastała na przystojniaka lub laske:D byłoby fajnie:D

Luelle

Mmm... Super wygląda :D :D wooow... Niezbyt inteligentna ta moja wypowiedź, ale co mam zrobić- zamurowało mnie ;)

Vluska

naturalna reakcja xD

Veridell

zgodzę się, że wyrósł na przystojnego młodzieńca (kurcze mówię jak moja babcia), ale nie zgodzę się z tym, że był brzydkim dzieckiem. Wręcz przeciwnie, Marcus był śliczny, nawet pomimo staroświeckich ciuchów i dziwacznej fryzury w "Był sobie chłopiec". Te jego oczy...jak on przykuwał umowę...

Figa

wooooow... LOVELY xD &@^#&@%#&@#^$(*@$(*_)*!_#&!^%$*@&)

Figa

tez jestem w szoku!:) niby taki grubasek, a lata lecą i proszę jaki przystojniak :D

justyska92

Ludzie się zmieniają, ale to? Nadal nie mogę uwierzyć jak patrzę na zdjęcie.

Sekee

sobie oglądnijcie serial "Skins"... pierwsze dwa sezony =)))

Slimaczysko

oo tak w skinsach jest przystojny, chociaz nie lubie za bardzo jego postaci.

pajaaa

w Skins jest genialny !!!
ale drugi sezon... jakoś tak nie bardzo... strasznie smutny jest przez to co stało się z Tonym... (i nie tylko nim)

Sekee

moja reakcja byla identyczna-wlasnie obejrzalam About a Boy i jestem zszokowana;]

Figa

Ja tak samo. Wczoraj obejrzałam "Abou a boy" i teraz patrzę na to zdjęcie i nie mogę uwierzyć, że to ten sam chłopak. Się wyrobił...

tygrysulka

Rzeczywiście niezłe ciacho z niego;pp W Skinsach świetnie gra no i oczywiście wygląda;pp Paskudny charakterek w 1 sezonie. Nie mogłam uwierzyć, że to ten rozkoszny chłopiec z About a boy!

Figa

Ja go poznałam po dłuższej chwili... Wcześniej oglądałam "Był sobie chłopiec" :) Zagrał tam cudnie. Ale już w "Z górki" jako nastolatek mi się nie podobał... :/

nova

http://www.gettyimages.com/detail/92855526/WireImage
cia-cho z niego!!!

dzoana_co

http://www.gettyimages.com/detail/92856000/Getty-Images-Entertainment
http://www.gettyimages.com/detail/92854177/FilmMagic
http://www.gettyimages.com/detail/92854357/FilmMagic

nova

cóż, wyrosło mu się :)

użytkownik usunięty
Figa

chwała, że nie wciskają go z uporem maniaka w elfie role (ze względu na swoją buźkę).

tak ma coś w sobie takiego elfiego zgadzam się...

izz_x3

Jestem w szoku! Nie poznałabym go. Świetnie wygląda ;)

Fleksa

No a w SOBOTE bd lecieć 'BYŁ SOBIE CHŁOPIEC' o 21.00 na TVN!

Figa

A ja jakiś czas temu oglądałem skins i dzisiaj oglądając był sobie chłopiec stwierdziłem że ten mały jest strasznie podobny do tony' ego ze skinsów. Aż wszedłem sprawdzić i rzeczywiście okazuje się, że to on;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones