W "Magnetycznym Tornadzie" nie mogłem się na nią napatrzeć ... myślałem Wow ale się zmieniłaś od czasu "Cube" w Magnetycznym Tornadzie zwracałem tylko na nią uwagę na nic więcej :) Może i nie ma dobrych ról ale jest mega ładna ! :D
Po paru dobrych rolach, od czasu Cube nagle zaczęła grać w beznadziejnych filmach. Zmarnowany talent i uroda wg. mnie. O wiele gorsze aktorki otrzymują lepsze role.