Nicole Scherzinger

Nicole Prescovia Elikolani Valiente

6,7
554 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Scherzinger
SonOfABitch

Tak!!! Popieram! Też nie lubię tej kobiety!!!

SonOfABitch

cóż, nie wszyscy lubią to samo :P

[za krótki]

SonOfABitch

Ja ja uwielbiam1 jest taka sliczna i ma talen. ale lubie równiez aril lavigne i jonnego depp'a. gusta są rózne... a dlaczego jej nienawidzicie?

SonOfABitch

Ja ją uwielbiam1! jest taka sliczna i ma talent, ale lubie równiez avril lavigne i jonnego depp'a. Gusta są róne... A dlaczego jej tak nienawidzicie????

SonOfABitch

o moim nie jest zla jest ladna wy baby macie kompleks bo chcialybyscie tak wygladac ale lipa i was denerwoje ze my sie na nia napalamy a na was nie(nie kieruje tych slow do wszystkich kobiet)

SonOfABitch

Wszystkie kobiety tak uważają, jak ktoś jest piękniejszy od niej samej. Nie prawdaż? :)

SonOfABitch

jest w pierwszej trójce najpiękniejszych kobiet świata (dla mnie)!
Świetna;)
http://www.youtube.com/watch?v=tbpGRWDOy20
<na żywo>

SonOfABitch

Scherzinger to pusta laleczka, która nie ma co robić, więc zajęła się śpiewaniem i wypinaniem swoich czterech liter w teledyskach...

Clandestine

"Scherzinger to pusta laleczka, która nie ma co robić, więc zajęła się śpiewaniem i wypinaniem swoich czterech liter w teledyskach..."

Hahaha, lepiej nie można tego ująć:D Oczywiście się zgadzam:p. Wystarczy posłuchać tekstu piosenki "Baby love"...

mathilda

Tylko, że tą piosenkę robiły 3 różne osoby, nie tylko Nicole. I od kiedy można sprawdzać kogoś intelekt po pisaniu tekstów? Większość przebojów ostatnich to głupie teksty inteligentnych ludzi, jedynie melodie i rytm trzymają dzisiejszy standard. Tak samo mogę napisać, że oboje jesteście puści, bo oceniacie osobę po tym co napisała, a nie po czynach ;/

Clandestine

Zazdrość a nie pusta laska.

Nawet jeśli jest głupia to sama do siebie a nie do kogoś, wku*****ją mnie takie teksty.

a naga to jest każda aktorka.

SonOfABitch

Skoro wg. ciepie potrafi jak to ujelas wypinac swoje cztery litery w teledyskach to ciekawe dlaczego ktos taki jak Sting chcial z nia wspolpracowac? Pewnie nawet nie wiesz kto to jest.

SonOfABitch

Myślalem, ze można kogoś nienawidzić znając drugą osobę :/ Widocznie się myliłem.

SonOfABitch

A ja nie przecze, że jest ładna. bo jest, nawet bardzo. ale mam zastrzezenia co do jej zachowania, które jest irytujące. Kiedys wysłuchałam wywiadu z nia - tragedia.... uroda nie idzie w parze z rozumem.

Merselle

Wiesz, po jednym wywiadzie nie można stwierdzić tego, na wywiadzie może się zachowywać tragicznie, a w życiu może być bardzo dobrą kobietą :)

SonOfABitch

masz problem!!!!!!nie mozesz napisac ze kogos nienawidzisz bez napisania powodu.!.pozatym ona jest fajna i mozesz jej nienawdizsiz

so_fetch

hahahahaahahahhahahahaahahhahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahhhahaahahahahahahahahahahahaha
A dlaczego aż tak z calego serca jej nienawidzicie? Zabila wam matki? Nie moge, hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha


Kocham fora na filmweb.pl, nawet bash.org nie przebija niektorych komentarzy! hahahahahahahahahahahahahaahahahah

so_fetch

true !

SonOfABitch

niby czemu ? ja ją kocham <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones