Nicole Scherzinger

Nicole Prescovia Elikolani Valiente

6,7
554 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Scherzinger

Podobno jej płyta "Her name is Nicole" nie sprzedaje się najlepiej....

Ciuszek

Wlasciwie to wogole sie nie sprzedaje, bo jeszcze sie nie ukazala;-)

Twiggy

heh . na jakiejś stronie o gwiazdach czytałam , że nie wiadomo , czy kiedykolwiek się pojawi . podobno jej zachcianka , z solową karierą , nie wypaliła , i producenci , nie chcą wypuścić , tej płyty . nie dziwię się :D:D .

użytkownik usunięty
Ciuszek

no cóż. tak bywa, jeśli ktos ma za duże ambicje.... i prawie wogóle talentu.

Ciuszek

Praktycznie z tego co wiem to nawet nie została wydana. najnowsza płyta "Doll Domination" również okazała się klapą, chociaż mi sie podobała. Według mnie najnowsza płyta PCD by sie nie ukazała, gdyby nie fakt, że Nicole sie nie powiodło w karierze solowej. Gdyby odniosła niebywały sukces to PCD by już nie istniało.

Junia

no ja też słyszałam, że nie została wydana(może to i lepiej dla PCD...) ale dlaczego? Przecież nagrała dwa teledyski do piosenek z jej "albumu ...

użytkownik usunięty
Aleks1662

To pokazuje tylko to, że ona sama sie nie sprzedaje. Musi miec dziewcznyny z PCD, które robia za jej chórek. nawet nie. Widziałam teledysk do tej piosenki, która miała w tytule part. W refrenie Nicole śpiewala, a pozostałe dziewczyny robiły za jej tancerki.

A ja myślałam, że to w Destiny's Child Beyonce robiła z siebie główna wokalistkę... Co jak co, ale inne dziewczyny mialy równiez dostep do mikrofonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones