Nicole Scherzinger

Nicole Prescovia Elikolani Valiente

6,7
554 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Scherzinger

dałabym jej jak juz to 2 najwięcej, w ogóle nie ma porównania do Beyonce, Kelly Rowland czy nawet Fergie <za krótki> <za krótki>

katie_17

no pewnie że nie ma do nich porównania bo śpiewa od nich 100 razy lepiej ,no i moim zdaniem jest też od nich ładniejsza .....ale to rzecz gustu i biustu:P

shakeitbabe

chyba gorzej o czym świadczy fakt ze jej solowa kariera okazała sie totalnym niewypałem

katie_17

solowa kariera Kelly Rowland też okazała się totalnym niewypałem ale za to w zespole sobie świetnie radziła...tak samo jak Nicole.

neti_3

Ale nie az takim jak kariera Nicole. Pomimo wszystko Kelly Rowland zdołała wydac az dwie płyty zas Nicole nawet swojej pierwszej nie może wydać do dnia dzisiejszego. Juz nie mówiąc o tym że Kelly miała o wiele więcej singli wydanych które jakiś tam sukces odniosły chociażby w USA.

katie_17

to dziwne bo ja słyszałam tylko jeden singiel Kelly...reszta najwidoczniej odeszła w zapomnienie.Nicole nie wydała płyty bo chciała by jej pierwsza płyta była najlepsza a ponieważ nie miała na nią pomysłu zdecydowała że nie wyda jej wcale...łatwo wydać marną płyte o której świat szybko zapomni,wydać płyte na punkcie której oszaleje świat....to trzeba być Madonna...każda jej płyta jest na miarę czasów.Jej styl zmienia się wraz z gustami odbiorców.Po Nicole widać że dobrze czuje się w zespole i wydaje mi się że z solową karierą powinna się wstrzymać,nie każdemu jest to dane.Kelly też.

neti_3

na wikipedi wszystko pisze :p ponadto w Polsce byly wydane jej 3 single: ,,Sole,, , ,,Dilemma,, feat. Nelly i ,,Work,, Reszta w stanach. A co do nicole to nawet jesli chce wydac płytę bo chce aby była ona dobra to na litość ile można na to czekać ... niech tez już nie przesadza

katie_17

co.ona.tu.robi?!!!
to szmaciana laleczka z "kociaków"
która nie umie grać

neti_3

Jeżeli chodzi o karierę Kelly to nie była niewypałem. W USA osiągnęła duży sukces, w Europie również. W Polsce nie jest tak popularna, bo u nas wolą słuchać Dody, dlatego też bardzo rzadko jej piosenki są puszczane w radiu. Przecież ta wokalistka ma na koncie takie hity, jak chociażby "Stole", "Dilemma", "Work" czy "Like This"!

shakeitbabe

Jeżeli Nicole śpiewa 100 razy lepiej niż wymienione wokalistki to chyba pomylono nazwiska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones