Nikki ReedI

Nicole Houston Reed

7,5
6 436 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nikki Reed

W jakiej wesji podobała wam się bardziej? Według mnie świetnie jej w blodzie. Chciałabym mieć taki kolor włosów jaki ma ona jako Rosalie Hale! Wie ktoś może, jaki to odcień blondu?

Rosie_

Mi się też bardziej podoba w blondzie ;P

NomadGirl

nie ma co się dużo zastanawiać :P oczywiście, że w swoim naturalnym kolorze wygląda lepiej :D

Rosie_

Szatynka:)
W blondzie w ogole mi sie nie podoba;)

CzarnaKrwinka

Zdecydowanie jako..szatynka ;))

Rosie_

wedlug mnie oczywiscie ze w ciemnych jest jej o wiele lepiej. Do Zmierzchu nosila peruke prawda? Czy mzoe pofarbowali jej wloski? Jak ogladam fotki albo wywiady to ma ciemne, czyli wydaje mi sie ze ma peruke...

agnes989

36 godzin rozjaśniali jej włosy do roli Rosalie Hale. A później chyba przefarbowała włosy na naturalny kolor, bo widocznie w takich lepiej się czuje. Na wszystkich sesjach po zdjęciach filmowych jest w ciemnych włosach.

Rosie_

Dla mnie w blondzie i w brązie jest piękną kobitką :) Blond pasuje do Rosalie, a brąz do Nikki. Jednak w blondzie była bardziej kobieca :)

użytkownik usunięty
Rosie_

Według mnie o wiele bardziej pasuje jej blond. Wyglada bardziej dziewczęco. Poza tym dobrali jej świetny odcień.

Rosie_

jak dla mnie lepiej wygląda jako szatynka, ale w blondzie nie jest źle. ;)

Rosie_

Myślę że w obu wygląda ładnie, ale bardziej jestem za brązowymi. ;]

Rosie_

Czy ja wiem. Mi się wydaje, że ładniej jej w blondzie. Jej twarz się wydaje taka mniej okrągła.

Rosie_

Przez ten blond nie rozpoznałam jej w Zmierzchu. Wciąż ją pamiętam jako brunetkę z the o.c.
Ale i tak i tak jest jej ładnie.

anne55

Wydaje mi się ,że lepiej wygląda w bląd włosach.

Karolina_4400

przepraszam, blond włosach ;) Za krótki



Rosie_

zdecydowanie jako szatynka!

Aleks1662

zdecydowanie ciemne włosy bardziej mi do niej pasują.

alternatywnieee

Mi się bardziej podoba w blond włosach. Wygląda w nich (wg. mnie) młodziej niż w ciemnych.

paulincia21

ja ją zdecydowanie wolę w ciemnych włosach ;)

Rosie_

Jak się ją pierwszy raz ,jako aktorkę , zobaczy w ,,Zmierzchu" to sie przyzwyczajasz do blondu.

Rosie_

Zależy bo w 13 bardzo ładnie wyglądała w swoich ,a w Zmierzchu w blond więc
trudno powiedzieć.I tak i tak...

wita96

Ładnie jej w blondzie :D ale wygląda poważniej . Jednak wg. mnie najlepiej jej jest w naturalnym kolorze włosów xD

użytkownik usunięty
Renesme94

Zgadzam się;P Jako blondynka ładnie wygląda ale lepiej jej w brązie...:))

W Sadze nie wyobrażam jej sobie jako brunetke, ale poza planem slicznie jej w brązie.

Dominisia_fw

Zdecydowanie lepiej jej w brązie, w blondzie bardzo sztucznie, zupełnie mi się nie podoba

użytkownik usunięty
Nikandra

Świetnie wygląda w ciemnych, ale w tym blondzie jest zjawiskowa:-D

W obu wygląda super, ale chyba ładniej jej w ciemnych:)

Rosie_

szatynka :* a tak wgl. to jest śliczna ^^ zdecydowanie ładnejsza od kristen :D

Rosie_

moim zdaniem zdecydowanie lepiej jej w ciemnych włosach. w blondzie jej nie
do twarzy. ale to według mnie, każdy ma inny gust :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones