Nina Dobrev

Nikolina Constantinova Dobreva

7,8
11 734 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nina Dobrev

Siema !

Ja mam takie pytanie :D Bo nie wiem czy jestem tylko sam czy inni też mają takie odczucia
(bardziej licze na mężczyzn xd) Gdyż Elena , gra aktorska i wygląd nie podoba mi sie tak
szczególnie , jakos wogole mnie nie podnieca . Ale jak mówimy o Katherine to o ludzie :D , w
sumie ta sama , ale charakterystyka i wygląd o wiele inny , jest taka sexowna i podnieca mnie
straszliwie :D i nie wiem czy tylko ja tak mam że Elena mi sie nie podoba , a Katherine jest boska ,
ale przeciez to jedna i ta sama osoba :D pozdro !

Rafikson

To jest właśnia magia Niny Dobrev.

martiza3

to właśnie magia makijażystów i stylistów (oczywiście jeśli chodzi o wygląd)

jjoke

mi chodziło o grę :D ale z wyglądem masz rację, Elena jest taka słodkawa, a Katherine seksowna i to bardzo :)

jjoke

Z makijażem czy bez i tak pięknie wygląda :)

Rafikson

Nina jest swietna aktorka... w tym samym serialu zagrala 3 rozne osoby o roznych charakterach i takim samym wygladzie, propsy dla niej!

lenka110

Nie zapominajmy, że jeszcze grała przez minutę Silasa co też moim zdaniem jej wyszło jak zawsze perfekcyjnie bo naprawdę widziałam w niej Silasa :D Ona potrafi wyrazić tyle emocji po prostu woow.

martiza3

No wlasnie i jeszcze jedna rzecz, na ktora mali osob zwraca uwage to to jak gra katherine, ktora udaje elene, wtedy tez jest ciekawir

jjoke

jak Elena udaje Katherine (4x18) Elena jako człowiek, Elena bez uczuć, Katherine jako człowiek. Nie mam słów! Nina przykuła moją uwagę jak już grała w Degrassi.

jjoke

Skoro jest ciekawie, to dlaczego oceniasz ją na 1?

beta_00

Elene gra tragicznie. Nie wiem czy taką ma psotać do odgrywania ale mnie tak irytuje, że patrzeć na nią nie mogę, jest sztuczna. natomiast Katherinie przynajmniej się mimika twarzy zmienia.

demooolka

Aha. Właściwie też wolę ją w roli Katherine. Lubię Elene, szczególnie jako wampira, ale denerwuje mnie jej ciągłyy egocentryzm.

beta_00

Już zmienił szmaciarz na 9 :D

Eph

Heh :P

Rafikson

Tu nie chodzi o aktorkę tylko o charakter.

Facetów kręcą "złe" nieokiełznane dziewczyny które mają swój ostry charakter i nie są słodkimi lalami.
Kobiety kręcą faceci konkretni, "źli" nietuzinkowi, tacy jak Damon.

Kobiety na forum na pewno to potwierdzą że wolały by Damona niż Stefana.

Gambit171

oj... no nie wszystkie ^^
Ja na przykład wole Stefana, tak samo jak od Klausa wolę Elijah'a (nie wiem jak się odmienia jego imię)
Co do Ninki... na początku lubiłam Elene, tak samo jak uwielbiałam Bonnie, ale po pewnym czasie obie zaczęły mnie denerwować, co do Caroline... Ona od samego początku jest dla mnie tępą blondynką, która na siłę chce być fajna. Katherine? To zależy od odcinka :) Z dziewczyn jedyną normalną i nie wkurzającą mnie postacią jest chyba Lexi. No bo kto nie chciałby mieć takiej przyjaciółki jaką jest właśnie Panna Branson? Wszyscy faceci tak wzdychają do Kath, tak samo jak wszystkie dziewczyny kochają się w Damonie, ale zastanówcie się... Czy każdy z Was chciałby się z kimś takim związać na dłuższą metę? Wracając do Dobrev, to uważam, że jest niesamowitą i uzdolnioną aktorką, jej role są po prostu denerwujące i ona nie ma na to żadnego wpływu, jedyne co możemy zrobić to podziwiać jej umiejętności aktorskie, choć grać innym na nerwach każdy potrafi ;) No ale, o gustach się nie dyskutuje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones