Nina Dobrev

Nikolina Constantinova Dobreva

7,8
11 734 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nina Dobrev

Według mnie jest ładna, ale dosyć sztywna. A na 60 miejsce na pewno nie zasługuje swoją grą aktorską. Nie mówię, że jest zła, ale ludzie chyba zapominają, że Filmweb, to portal filmowy i powinno się oceniać przede wszystkim grę aktorską, a nie wygląd.

Wikaa096

Jak nie, jej gra aktorska jest słabiutka.

WhiteDemon

Osobiście odnoszę wrażenie, że Nina jest podziwiana tak przez innych ze względu na swoją urodę, która została przesadzona w TVD. Do póki nie wystąpiła w tym serialu nie było o niej głośno, nikt nie wiedział kim jest Nina Dobrev. Uważam, że gdyby nie to, że w TVD zagrała główną rolę, to za pewne dalej nikt by nic o niej ie wiedział. Takie jest moje zdanie czekam na "hejty" :D

Carmellia

Nie rozumiem o co ci chodzi?,przecież to oczywiste że każda sławna aktorka zagrała w jakimś serialu czy filmie który ją rozsławił .To tak samo jakby powiedzieć że gdyby Jennifer Aniston nie zagrała w serialu "Przyjaciele" dalej by nikt nic o niej nie wiedział.

missnikilove75

Zgadzam się z Tobą, "Pamiętniki Wampirów" dla Niny okazały się trampoliną do sukcesu czy "Gotowe na Wszystko" dla Evy bądź "Mad Men" dla Jon'a itd.
Co do urody ? Bardzo ładna. Sztab specjalistów odwalił kawał dobrej roboty bo patrząc na zdjęcia wcześniejsze, sprzed VD wyglądała przeciętnie, jak większość dziewcząt. Dobrych wizażystów tam mają ;)

missnikilove75

A ja znam Jennifer Aniston, a nie mam żadnego pojęcia o serialu ''Przyjaciele''. I co? Co do Niny, też nigdy mi się nie podobała. Ani z urody, ani szczerze mówiąc z niczego. Gra aktorska też słabiutka, ale niech tam sobie gra, tylko żeby ludzie nie dawali jej dziesiątek za tą niby ''śliczną buźkę'' i uwielbienie TVD. A później 60 miejsce w rankingu, przez co dobrzy aktorzy są niżej, bo są oceniani sprawiedliwie i rzetelnie.

transe

No dobra ale nie chodzi o ty że ty nie znasz serialu Przyjaciel ,tylko o to że ten serial ją rozsławił co dało jej możliwość zagrania w wysokobudżetowych filmach .I co ?.A co do Niny to uważam że przesadzasz ,naprawdę nie można powiedzieć że jest brzydka bo patrząc na wszystkie aktorki to większość niż połowa są od niej brzydsze.Za to jeśli chodzi o jej gre aktorską to wiadomo że nie jest oskarową aktorką ,ale uważam że na pewno jest lepsza od Kristen stewart której gra sprowadza się do jednej mimiki.

missnikilove75

A czy ja napisałam choć raz, że Nina jest brzydka? Umiem odróżnić moje upodobanie od faktów. Uważam, że jest ładna, ale mnie się nie podoba. Większość kłótni, spowodowana jest przez gusta, upodobania i poglądy, co nie łatwo jest zmienić. I widzisz, według mnie wcale nie jest ładniejsza od połowy aktorek. I nie mam ochoty porównywać Niny Dobrev do Kristen Stewart. Chociaż i tak wolę Kristen.

transe

Kristen Stewart akurat jest okropnie brzydka :D tak się wtrąciłem tylko :D

Wikaa096

Zgadzam się. Niezbyt ją lubię, w Pamiętnikach mnie irytuje. Lubię ją tylko jako Katherine.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones