Norman Reedus

Norman Mark Reedus

8,8
21 239 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Norman Reedus

zagrał tytułowego Judasza w nowym teledysku Lady Gagi ]:->

http://youtu.be/wagn8Wrmzuc
- to narazie krótsza wersja klipu.

nic powalającego ;]

kaszyg

no właśnie! tak mi się wydawało, ale za mało go było widać

kaszyg

Od razu go poznałam - Święty z Bostonu, to chyba nie przypadek że akurat on gra u Gagi Judasza. Według mnie - klip jest rewelacyjny;)

kaszyg

jak obejrzałam klip tak mnie meczyło to on i jedna nie myliłam się;)

kaszyg

A czy ktoś wie kto był odtwórcą roli Jezusa w tymże teledyskuu? ; )

Klarisa021

A ja nie od razu się skapłam że to on, ale z tekstem wyjechałam "ej ten judas jest fajny!", a potem aaa to mój ulubieeeniec :D

Klarisa021

krążą słuchy, że niejaki Rick Gonzalez ;)

kaszyg

aaa nie wiem czy to w końcu krótsza wersja czy właściwa?

cóż, Judasz jednak pociągającym złem jest... ;D
tak szczerze to nie znam tego aktora... ups, umieram stąd.

kaszyg

ja nie słucham takiego shitu jak lady gaga , ale czasami jak leci w telewizji to obejrzę, tak właśnie mi się wydawało że to on

Valeriusz

ty jesteś shit
ja od popu raczej stronię za wyjątkiem właśnie gagi, teledysk za jebisty

ArusArczes

Właśnie gaga za bardzo odwala. Rozumiem "szalona i kontrowersyjna", ale ona już dawno przekroczyła granicę. No i oczywiście dzisiejszy pop to syf.
Ps: Norman jest git.

kaszyg

sie zgadza

kaszyg

właśnie jestem 'po' obejrzeniu teledysku.Muzycznie to nie moje klimaty ,ale wizualnie baaaardzo mi się podoba :) Norman jest niesamowicie przystojny-mój ideał faceta.W takim 'Judaszu' nie sposób się nie zakochać ;> <buja w obłokach>

kaszyg

on nie grał judasa w tym teledysku judas to jest ten co lady gagae na plecach wiózł motorem ale on grał w tym teledysku

cartman1997

norman grał judasza, a ten co gage wiózł motorem to jezus

lithium_box

a więc tak
dłuższej wersji nie ma, bo to jest official a officiale zawsze sa "najdłuższe" a przynajmniej tak mi się wydaje. I tak sobie też oglądam i ogladam i nagle teledysk GaGi (nie lubię jej, ale ta piosenka mi wpadła w ucho ;P) i takie zdziwnie i stwierdzenie: "jaki fajny ten judas... :3 ale zaraz, przeciez ja go skads znam..." i oczywiście poszłam po moją encyklopedię filmową (ojca) i on mi powiedział.. I az sobie przypomniałam o świętych z bostonu... i aż muszę ich znowu zobaczyć :D

użytkownik usunięty
cartman1997

Zgadza się, Norman to Judasz w jej teledysku. A i widzę, że wkręciło się Wam i wszyscy zamiast pisać Judasz po polsku pisza Judas:D Haha:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones