Norman Reedus

Norman Mark Reedus

8,8
21 271 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Norman Reedus

Uwielbiam filmy o zombi i jak powstał serial to oszalałam...a jak zobaczyłam Daryla to już wiedziałam,że to
jest mój bohater:)

Kinomaniaczka_tvd

Widzę, że podobnie myślimy : ).

Chloe_Carter

Miło mi to czytać xd

Kinomaniaczka_tvd

Mój również :P Ale się zdziwiłam, że on ma już ponad 40 lat, zupełnie nie wygląda...dałabym mu z 34.

Loraine

ja tak samo:)

Kinomaniaczka_tvd

The Walking Dead bez niego to kupa po prostu :D, jest moim faworytem w tym serialu.

Jerich0

myślimy podobnie:)
dopiero od 3 odc zaczęło coś się dziać a dlaczego???Bo pojawił się Daryl :)

Kinomaniaczka_tvd

Jego charyzma w tym serialu właśnie sprawia, że chce się go oglądać.

Jerich0

dokładnie:)

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_tvd

A mnie nagle olśniło w chyba 9 albo 10 odcinku 4 sezonu. To był grom z jasnego nieba:D Zupełnie się nie spodziewałam:D

Lepiej późno niż wcale xd

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_tvd

To prawda:)

:)

Kinomaniaczka_tvd

Jest starszy o 3 lata od mojej mamy, a taki niezły z niego przystojniak. ;P Zdecydowanie najlepszy bohater w The Walking Dead razem z Glenem :D

Rozalia12

Zdecydowanie :)

Kinomaniaczka_tvd

http://31.media.tumblr.com/decd6bf5fe595d14fb424992bf910d09/tumblr_n2ynqjqDEb1sn 94ufo1_500.gif :)) + mój ulubiony bohater także witam w klubie ;P

Katie94new

Kocham,kocham :)

Kinomaniaczka_tvd

A kto go nie kocha ;D ;*

Aleksandra189

oj sa tacy :)

Kinomaniaczka_tvd

Też go kocham, jest po prostu zajebisty, szczególnie w 12 odcinku 4 sezonu aż prawie się rozpłakałem :]

maksimus001

epic :)

Kinomaniaczka_tvd

W The Walking Dead, to też moja ulubiona postać, zawsze się jaram jak go widzę, bez niego ten film by nie był taki fajny :)...

kindzia160294

Uwierz ja też :)

kindzia160294

haha xd
mam to samo:)

Kinomaniaczka_tvd

Uwielbiam Dryla :D i nie wiem czemu ostatnio każdy na niego narzeka. jest świetny :) i ma swój urok. oby tak dalej :D

ISeeFire21

Bo zrobiła się z niego mamałyga bez wyrazu, ot dlaczego.

Tortuga033

Zgadzam się. Daryl w jednym z ostatnich odcinków dał sobie obić mordę koncertowo, nawet się nie bronił, nie stawiał, a ja patrzyłam i regulowałam jasność monitora z myślą: "WTF? To Daryla tak okładają?". Wtopił się gdzieś w tło przez ostatnie odcinki, stracił całe barwy, a znalezienie go na drodze w emo-żal pozycji po straceniu blondi sprawiło, że ja też straciłam... nadzieję na jego przyszłość w tym serialu.


P.S. Proszę traktować wpis z przymrużeniem oka. Nie chcę urażać nikogo uczuć, ani nie hejtuję. Wyrażam własne zdanie ;)

Kinomaniaczka_tvd

Szczerze mówiąc to według mnie najlepszy z obsady, idealny do tej roli. Jest cudowny, a szczególnie zapadł mi w pamięć widok, kiedy miał dziecko na rękach :3

Kinomaniaczka_tvd

oh tak samo mysle , modle sie aby go nie uśmiercili !!!!!1

MrsVampire

Nie usmierca go ! Zaden Negan go nie zabije!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones