Norman Reedus

Norman Mark Reedus

8,8
21 279 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Norman Reedus

Jedyną jego rolą która kojarzę, jest rola Judasza w teledysku Lady Gaga Judas...oskarowa jak dla mnie hihihi

minikado2

Polecam "Świętych z Bostonu" albo "Plotkę" ;)

mari763

Widziałam oba filmy, ale kompletnie go nie kojarzę. Muszę się bliżej przyjrzeć. Dzięki za info;)

minikado2

Oj musisz. Zagrał główną role w Świętych ;P Murphy MacManus!

buarzey

JUż sie zabieram za ogladanie... jako facet ma coś w sobie. Zobaczymy co z talentem;)

minikado2

Ja pierd*le :| Mam nadzieje, że jego udział w tym czymś to efekt przegrania jakiegoś zakładu. Ten pokemon celuje do niego złotym gnatem, który okazuje się szminką, w późniejszych scenach dalej jest nią ujeb*ny.
Jeśli chodzi o genezę Lady Gagi, podobno uczęszczała do jakiegoś katolickiego liceum, w czasach gdy Madonny reklama dla pepsi zawierała sceny z "obrażającego religię" Like a prayer i w wyżej wymienionych szkołach zabroniono sprzedaży tego napoju a na lekcjach wyzywano Madonnę od czarownic. Niedokształcony (do dziś) umysł Stefanii podłapał motyw i teraz próbuje tworzyć podobnie, lecz na szczęście z kiczowato-marnym skutkiem.

MsliverK

Farmazony umiesz pleść.

MsliverK

Miejmy nadzieję, że to zakład ...

MsliverK

MsliverK - też mam nadzieję że to efekt przegranego zakładu...masakra jak męczyłam się oglądając ten teledysk. nie lubię Gagi i pewnie nigdy nie polubię zresztą moda na nią chyba już mija ale dla Normana wszystko...;)

wolvi24

E tam. Norman był bardzo zadowolony z pracy na planie do teledysku. Jedyny utwór i teledysk Gagi jaki mi pasuje :D

Badly

to dobrze że chociaż on jest zadowolony ;) jak pisałam Gaga nie przypadła mi do gustu (nic do niej nie mam poprostu nie mój klimat,lubię jej niektóre piosenki np."Bad Romance" ale zagorzałą fanką nie jestem )dla Normana poświęciłam parę minut życia i obejrzałam ten teledysk...;)

użytkownik usunięty
MsliverK

W sumie dobrze prawisz. Gaga udaje drugą Madonnę.

minikado2

O matko, rzeczywiście! Nawet nie zauważyłem wcześniej...

minikado2

zgadzam się c:

minikado2

o! a to ciekawe. Zastanawiało mnie właśnie kiedyś dlaczego taki typek wystąpił w teledysku gdzie trochę jakby odstawał urodą od reszty modeli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones