Norman Reedus

Norman Mark Reedus

8,8
21 239 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Norman Reedus

Słyszeliście coś na temat "romansu" Normana z Emily Kinney? Łączy ich coś po za planem?

alltogether14

Głupoty jakieś. Norman ma 22-letnią Cecilię, a nie 29-letnią Emily.

Badly

29 jak 29 , ale przyznasz że wygląda na o wiele młodszą, zwłaszcza w TWD. Chociaż na żywo też prezentuje się nieźle. Co do Romansu, zaprzeczałbym. To był taki sam podobny ,,romans" jak każdych gwiazd w byle jakim filmie/serialu które występują razem. (Np. Ci z Igrzysk Śmierci). Występują razem na zdjęciach, niby się całują itd ale pewnie po tych wszystkich wywiadach itd mówią sobie tylko ,,Do Zobaczenia na planie" i pewnie tyle. Wątpię żeby coś było, no ale ...

Daryl_Dixon

Jak się odstrzeli na galę to wygląda na jakieś 25. W niektórych sesjach nawet starzej. Bez makijażu jako dziewczyna z sąsiedztwa bliżej jej do 20.

Dajcie spokój. Idea tego wydumanego romansu wzięła się tylko z tego, że chore fanki ubzdurały sobie romans pomiędzy Darylem i Beth, więc to teraz rzutuje na aktorów. Norman odmładza się przy Cecilii i tyle.

Badly

Kim jest Cecilia? Nigdy o niej nie słyszałam.

alltogether14

Cecilia Singley. Modelka. Na Instagramie jak wstawia fotki, to poznaję i kota Normana, i ścianę w jego mieszkaniu... O! No, a jak są na wspólnych fotkach to i poznaję Normana ;)

Badly

Właśnie ruszyłam w głębsze poszukiwania i faktycznie. Tylko jeśli chodzi o zdjęcia to jest ich naprawdę mało, a rozgłos niewielki.. ;)

alltogether14

dużo było też artykułów na temat Normana i Courtney Love, plotki że się spotykali ;) ale co do Cecili to nie jestem pewna czy aby ostatnio nie zerwali, gdzieś chyba było napisane.. zobaczymy z czasem czy się rozwinie to czy nie :D

rachelos

Właśnie zauważyłam, jest też z nimi sporo zdjęć. :) Właśnie jak coś zaczęła na jej temat szukać, nigdy tak naprawdę nic o niej nie słyszałam.. to znalazłam artykuł który mówił o ich rozstaniu, że jest w sumie pod znakiem zapytania, więc w pełnie nie wiadomo, ale podejrzewają to.;)

alltogether14

I jak są w końcu razem czy nie ??

Queen_kate

nie, Norman nie jest z Cecille wystarczy wejść na zagraniczne strony, to ona chciała sie wypromować na jego plecach, nie są razem a byli bardzo krótko w relacji

ankha74

to z kimś w ogóle w końcu jest? plotki o Normanie i Emily są fałszywe?

ankha74

ja wchodziłam i czytałam, że podobno jest z nim w ciąży , że są już małżeństwem

To z kim jest aktualnie ??

ankha74

A możesz podać strony do których zaglądasz??

alltogether14

Dzisiaj wypłynęły jakieś plotki, że są razem. Nie wiem ile w tym prawdy.

alltogether14

Z kim się spotyka to jego sprawa żeby tylko pozostał sobą!!!!

alltogether14

a tego to ja nie wiem :) Emily bardzo młodziutko wygląda a ona ma 30 lat szok aż uwierzyć w to nie mogę że taka śliczna i trzydziestka na karku hehe ;o :D Ale bardzo ją lubiłam w TWD :) chciałam aby ona i daryl byli razem ale cóż stalo sie co sie stalo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones