Norman Reedus

Norman Mark Reedus

8,8
21 239 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Norman Reedus

Wymiata w serialu z tytułu :) dla fanów zombi i survive polecam . Tworzy tam ciekawą postać twardziela.Niby nie jestem fanem seriali ani zombi a jednak coś w tym projekcie jest z profesjonalizmu , oprócz "szeryfa" :)

KlimekJr

Jest świetny w roli Daryla jak już wspominałam. Czytałam gdzieś, że Norman brał udział w castingu do roli Merla i po tym specjalnie dla niego została napisana postać Daryla. Podoba mi się jaką drogę przeszedł od 1 sezonu, w którym był na uboczu grupy, do pełnoprawnego członka.Bardzo podoba mi się scena kiedy dołącza do reszty grupy w domu podczas narady co zrobić z Randallem.

emka_10

Widzieliście to wideo?
http://blip.tv/goldderby/interview-norman-reedus-6045218

Norman sporo mówi o The Walking Dead, swoich ulubionych momentach w serialu, o szukani Sophii i wielu innych rzeczach. Naprawdę fajny wywiad.

emka_10

ok ale szeryf jest weery słaaaby taki Polski serialowiec.Wolał bym Daryla w roli szefa :P

użytkownik usunięty
KlimekJr

ja tylko dla Daryla Dixona oglądam ten serial bo reszta mnie drażnni na maksa! no iczekam jak jego brat wróci! teraz po drugim sezonie ciekawą postacią będzie Michonne - mam taką nadzieję :D

Świetnie gra, dobry aktor. Wiedziałem, że skądś go już znam, oglądałem Plotkę.

użytkownik usunięty
Hadrian33

a co Boondock Saints? film kultowy!

KlimekJr

yes :), nawet Shane przy nim to pipa :)

KlimekJr

Święta prawda! Daryl jest najlepszy ;) http://i.qkme.me/3ogyi1.jpg

Isiaczek

Lepiej się tego nie dało ująć ;)

Diva_Goldsmith

Trafiony komentarz na temat Daryla i jego wpływu na oglądalność TWD ;)

KlimekJr

Jak dla mnie Daryl najlepszy. Jeśli umrze to przestaję oglądać ten serial...

TakeItIzzy

Nom.a wraca jego brat więc nie wiadomo co się wydarzy z darylem :/ oby mu wiewiórek nie zabrakło :P

TakeItIzzy

Ja też :D

Mam takiego pecha, że jakikolwiek serial jak oglądam i polubię jakąś postać to ona umiera. A tutaj uwielbiam Daryla, w sumie to dla niego oglądam TWD.

keiko_shamu

"nie jesteś sama,nieee..." :D Nawet nie wiesz ile fanek ogląda TWD tylko ze względu na obecność Daryla ;) Nie jestem zdziwiona,bo Norman jako Daryl jest najlepszy! Bracia Dixon znowu razem w pazdzierniku ;)

Isiaczek

Good to know that I'm not alone :D że tak powiem. Nie ma to jak umięśniony, brudny, chamski i niezależny prostak :D (Broń boże wieśniak, bo takie określenie na niego parę razy ze strony bohaterów padło). On sobie lepiej radzi sam niż ci wszyscy debile razem wzięci.

keiko_shamu

Fanki Daryla Dixona - łączmy się :D Nie mogę się doczekać następnego sezonu^^ Patrząc z wizualnego punktu to Daryl jest 100% facetem - twardzielem i to mi się bardzo podoba :) A tutaj mamy Darylocracy : http://24.media.tumblr.com/tumblr_m1yum9x9Fs1rsmvkqo1_400.jpg :D

Isiaczek

To jest dobre :D Z Ricka i tak jest dupa wołowa, a nie żaden przywódca.

Dlaczego ten październik jest tak daleko!? Co najgorsze - później się już tak fajnie nie ogląda serialu jak trzeba czekać tydzień na kolejny odcinek a niekiedy i większą przerwę robią producenci. Oglądałam ciągiem Pamiętniki Wampirów - całe 2 sezony - było fajnie. Jak przyszedł trzeci sezon te 20 odcinków niemiłosiernie przeciągali od października aż do maja czy tam czerwca, robiąc między nimi niekiedy dwumiesięczną przerwę. Oby twórcy TWD tego nam nie robili.

keiko_shamu

Bo on jest redneckiem, czyli właśnie takim amerykańskim wieśniakiem. I uważam, że okreslenie ''wieśniak'' jest lepsze od ''prostak''.

BeeBee61

A mi się właśnie "wieśniak" źle kojarzy. Cóż, może kwestia gustu, które określenie bardziej obraźliwe.

keiko_shamu

No niestety, nie jest to kwestia gustu, lecz znaczenia :) Może Ci się nie podobać 'wieśniak'', jednak jest określenie bardziej neutralne. Wieśniakiem nazywa się osobę mieszkającą na wsi, a fakt, że nazywamy też tak ludzi bez kultury i wychowania jest wynikiem nieporozumienia. Co innego ''prostak'', który ma znaczenie od początku do końca negatywne. Jest to, co prawda, synonim słowa ''wieśniak'', lecz jest ono zarezerwowane dla chamów i prymitywów, bez wyjątków.
Zresztą, odsyłam do słownika i pozdrawiam :)

P.S. z góry uprzedzam, iż mój wywód nie jest atakiem na Twoją osobę. Uważam tylko, że język polski, to nie Biblia i nie powinniśmy interpretować go jak chcemy.

keiko_shamu

Moim zdaniem "wieśniak" oraz "prostak" są gorszącymi wyrazami, jeśli kierujemy je do kogoś. Aczkolwiek prostak jest delikatniejszym 'wyzwiskiem'...To jest kwestia tego, co kto toleruje..Im więcej osób tym więcej zdań na ten temat ;)

Isiaczek

nie lepiej nazywać go po prostu 'nieziemsko seksowną bestią' ? ;-)

użytkownik usunięty
suicideblonde90

No nareszcie ktoś podsumował te głupoty o prostakach i wieśniakach:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones