Norman Reedus

Norman Mark Reedus

8,8
21 279 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Norman Reedus

Norman to bardzo utalentowany aktor, jednak raczej wybiera role w produkcjach niszowych, tak że niełatwo go dostrzec..Zmieniło się to oczywiście już po "Świętych z Bostonu", jednak w Truposzach jego gwiazda zaświeciła najjaśniej.
Poza tym pomimo iż nie należy do sztandarowych przystojniaqw jest niewątpliwie facetem charyzmatycznym, męskim, o niesamowitym magnetyźmie--uwielbiam !

Baby_Black27

To też jest moja ulubiona postać w The Walking Dead :) I zgadzam się całkowicie z powyższą wypowiedzią ;)

Baby_Black27

jest niesamowity,uwielbiam go od czasu Świętych z Bostonu:)
nie jest najpiękniejszy,ale ma w sobie to cos przez co nie da się go nie lubić:)

Baby_Black27

zgadzam się, to też moja ulubiona postać z TWD. Mnie się on nawet podoba ;p ma to coś (chyba faktycznie ten magnetyzm) co sprawia, że nie idzie oderwać od niego oczu ^^

Baby_Black27

Niewątpliwie jest jednym z najjaśniejszych punktów TWD, co widać chociażby po szybkim awansie, z aktorów drugoplanowych do pierwszoplanowych. Początkowo pałałem do niego lekką niechęcią (wrodzony awers do postaci w typie "antagonista"), jednak z czasem pokazał się od lepszej strony i nie powiem, zarówno postać jak i sam aktor, mi zaimponowali. Czy jednak Daryl jest aż tak wiarygodny? No z tym bym polemizował. Oczywiście nie poddaje w krytykę jego sposobu myślenia i taktyki oraz wpływania na stan grupy, jednakże wieczne wychodzenie z opresji trąci lekką idealizacją ze strony twórców. Zbyt duża perfekcyjność moim zdaniem, za wyłączeniem odcinka "Chupacabra" gdzie o mało nie otarł się o śmierć, a gdzie to ponadto pokazano prawdziwy hart ducha, który zapewne ujawniłby się u każdego człona grupy. Niemniej jednak bohater świetny mimo tej drobnej rysy :D

Baby_Black27

Zgadzam się całkowicie, Norman jest niesamowity jako aktor i jako człowiek - obejrzałam masę wywiadów z nim i jestem pod wielkim wrażeniem jego osoby . Nie przychodzi mi w tej chwili do głowy aktor, który byłby seksowniejszy od niego ;) Już w Świętych z Bostonu zauważyłam ten jego magnetyzm, jednak po The Walkind Dead wpadłam po uszy.

Baby_Black27

A do tego, że nie należy do najpiękniejszych mogłabym się przyczepić, wystarczy pooglądać jego zdjęcia z czasów kiedy był młodszy, np. http://www.rottentomatoes.com/celebrity/norman_reedus/pictures/11905837/#1191181 9 No i czy to nie jest przystojniak? ;) Teraz zresztą też wcale nie wygląda źle.

DoomedMistress

Jasne, że tak :) też go pamiętam ze starszych filmów, mnie sie podobał bardzo w Plotce ,,

Baby_Black27

We "Floating" też był fantastyczny, szkoda że niewiele można znaleźć takich filmów w których grałby pierwsze skrzypce.

użytkownik usunięty
DoomedMistress

A ja Ci powiem, że wolę go z obecnym wizerunkiem. Jak był młodszy był zbyt perfekcyjny. Teraz widzę w nim faceta z krwi i kości, konkretnego, normalnego gościa, a nie wymuskaną pi*dę. Sorki, musiałam to napisać:D

Baby_Black27

Nie jesteś sama, świetny aktor, pierwszy raz obejrzałam go właśnie w Świętych. :)
W Walking najlepszy ze wszystkich, nie wyobrażam sobie tego serialu bez niego...

użytkownik usunięty
Baby_Black27

Fajnie powiedziałaś. Że jest charyzmatyczny i męski. I to dlatego pewnie ma tyle fanek. Poza tym jest nawet nawet utalentowany. Zajmuje się fotografią, a nawet coś tam sobie malował:D Idealnie, mielibyśmy wspólny temat. Pozdrawiam wszystkie fanki tego cudaka;) <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones