Oksana Akinshina

7,5
1 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Oksana Akinshina

10.02.2008 r. w niedzielę miał lecieć na TVN'ie rosyjski film sensacyjny z 2006 r. "Misja: Moskwa" ("Obratnyj otszcziet"). Reż. Wadim Szmieliew, wyk. Andriej Mierzlikin, Maksim Suchanow, Leonid Jarmolnik, Oksana Akinszyna (110 min.). Z jakiegoś powodu nie leciał. W spisie filmów z Oksaną nie widziałam go (?). Czy ktoś wie, czy ten film będzie puszczany w TV?

Marguerite

dziś będzie leciał na tvn (17.02.2008) po 21 pozdro

judmar

Dzięki. Nagrałam. Jest super. Podobał mi się. A Oksana jest śliczna. Dziwi mnie, że ta nasza telewizja nie dość, że puszcza fajne (nieamerykańskie) filmy późno, to jescze zmienia termin ich emisji nie powiadamiając widzów. Na szczęście są tacy fajni ludzie jak Ty i powiadomią koleżankę.

Marguerite

Filmik niczego sobie,ale przez dłuższą chwilę zastanawiałem się skąd ja znam tę aktorkę,a to przecież księżniczka z Volkodava.Rzeczywiście śliczna!

Marguerite

Byłabym wdzięczna jak ktoś by podał mi tytuł i wykonawcę piosenki, która była na reklami właśnie tego filmu na tvn.. Z góry dzięki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones