Olga Bołądź

7,0
24 305 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olga Bołądź

hyhy to ma byc aktorka?? mozna wrzucic ja do wora z ta herbus i cichopek, ale to i tak awans jak dla niej. widzialem z nia 2 filmy, nie porywa ani uroda ani talentem. przykro mi jestem na nie. no ale zycze powodzenia.

wawiak

Ta pani skończyła krakowską PWST, więc radzę się nie ośmieszać.
Poza tym jak na niedawną absolwentkę, 6 ról filmowych to wcale nie mało. Porównanie do Kasi C. jest co najmniej absurdalne.

KROPKA

Gra nieźle i nie wiem jak możesz twierdzić że nie zachwyca uroda?Jest bardzo,bardzo ładna a skromną,naturalna urodę wygląda dużo lepiej do przemalowanych,plastikowych potworów które bez tapety wyglądają jak potwory

Gammorin

Kolejny przykład trolla, pisz tylko po to by rozruszać forum, bez uprzedniego sprawdzenia faktów na temat aktorki. kiepska prowokacja

xmatir_3

fajna dziewczyna chodziłem z nią do LO i podstawówki
super sie wybiła . zazdroszcze jej - nie prowadzi nudnego zycia od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00 . praca dom ...

wawiak

utalentowana ,3 jezyki ,pokonczone szkoly w tym zagraniczne. no i ladna .Oby kariera jej nabrala rozpedu.......

wawiak

Skoro ma ukończone PWST w Krakowie, to za nic w świecie nie można jej wrzucić do tego samego wora co Cichopek, czy Herbuś... To JEST aktorka, a nie ktoś, kto wie tyle o graniu, ile nauczył się przed kamerą. Ta dziewczyna jest znakomita. Aktor, to nie tylko serial, czy film, ale przede wszystkim teatr (no może z wyjątkiem Pani Beaty hr. Tyszkiewicz). A tą pannę miałem okazję podziwiać w teatrze i powiem jedno --> jest świetna. Ale widać nie każdy umie docenić dobre aktorstwo. Najłatwiej zobaczyć jeden odcinek jakiegoś serialu i już wyrabiać sobie zdanie... I'm really sorry about you ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones