Olga Bołądź

7,0
24 318 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olga Bołądź

Nie widzialam jeszcze zeby jakiejs kobiecie krotka fryzurka odjela az tyle uroku

marajka

Wprost przeciwnie z męskiego punktu widzenia ;)

Keszel

Meskiego, ale chyba tylko swojego? Czy jakiejs wiekszej grupy panow? ;) podoba mi sie wiele babek w krotkich wlosach, niektorym nawet w nich lepiej niz w dlugich, co by nie byc goloslowna chocby Linda Evangelista, Charlize Theron, Anne Hathaway... Nie chce Ci niczego sugerowac ale Olga w tej mega wystrzyzonej fryzurze wyglada jak koles ;P

marajka

Zgadzam się z Keszelem. Znaczy nie tylko z męskiego punktu widzenia, co z filmowego, aktorskiego.

marajka

Bredzisz "marajka"... to że Tobie się nie podoba, nie znaczy że ktokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek podziela Twoje zdanie. Ja na przykład nie spotkałem jeszcze nikogo n tyle pijanego by stwierdzić że Anne Hathaway wygląda dobrze z łysym czerepem albo w krótkich ( w długich też nie zachwyca )

marajka

Ja się zgadzam z panami. Mimo całego ucharakteryzowania na "babochłopa" (jak ją nazwali w "służbach specjalnych") wyglądała pięknie i nie mogłam oderwać od niej wzroku przez cały film.

MruzkaVinci

Ja również zgadzam się z poprzednikami, Bołądź w krótkiej fryzurze wygląda naprawdę fajnie. Aktorsko mnie nie zachwyciła, dobrze zagrała, ale po okrzykach zachwytu nad jej metamorfozą spodziewałam się większego wow. Ogólnie reklamuje się jakby w filmie grała główną rolę, a Chabior jest po prostu genialny!

marajka

Według mnie wygląda lepiej w krótkich włosach ;)

buszasz

To jestem zdziwiona tyloma pozytywnymi glosami... Wg mnie w dlugich spoko, a w tych krotkich hmmm paskudnie

marajka

w długich lepiej wyglądała, ale w krótkich też może być.

marajka

jako facet popieram, kobiecie najładniej w długich włosach, jej szczególnie, w dodatku gdy ma blond. W krótkich włosach wyglądała jak Maria Peszek,.

marajka

Pomyślałam zupełnie... odwrotnie. Wyglądała pięknie.
Ale ona ma tak śliczną twarz i uśmiech, że chyba nie ma fryzury, w której mogłaby być brzydka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones