Oliver JamesIII

Oliver James Hudson

7,5
620 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Oliver James

A w czego pragnie dziewczyna był jak cicho z kremem i wisienką.. mmmm aż sie chciało go zjeść

cichociemna1990

Popieram w stu procentach. *.* <ciaaaacho>

cichociemna1990

zgadzam sie rowniez ciacho z kremem i wisienka

bella00

Ideeał xd
Mnaam<3

za krótki <br/>
za krótki <br/>

Trish_Marisa_Sacuedo

niesamowity... w 100 % mój typ:) szkoda tylko że mało gra i nie można poznać jego talentu akorskiego

cichociemna1990

cyt "jak cicho z kremem i wisienką" lepiej bym tego nie ujęła

cichociemna1990

sorrki, nie wytykam tu błędu, tylko jestem jak najbardziej za treścią, tłumaczę, żeby nie było :D

cichociemna1990

ma boski uśmiech;*
mmmmm....

właśnie...szkoda, ze mało gra
chętnie bym go jeszcze pooglądała w jakiś hiciorach;)

cichociemna1990

Oliver jest boski. Jak go pierwszy raz zobaczyłam to nie mogłam skończyć oglądać tego filmu. Oglądałm jgo już mnóstwo razy. Szkoda, że nie zagrał w większej ilości filmów...

cichociemna1990

pojebało was

tihomax

zgadam się w 1000% i to bardzo!!!

cichociemna1990

Ja też uważam że to ciacho :) i to jakie <mniam> i też żałuje ze ma tak mało filmów na koncie :( "szansa na sukces" oglądałam chyba ze 100x a w "czego pragnie dziewczyna" to był po protu boski :D i tak sexy wygląda na motorze :)

Tindela

Idzcie sobie na portal randkowy bierne istoty on i tak was by nie zechciał. I przestańcie zaśmiecać portale gdzie sie dyskutuje o filmach. Won na fotkę tamjest wasz poziom pokemony :P

cichociemna1990

O taaaak..... :)

cichociemna1990

Cukiereczek :D i śpiewa po prostu cuuuuuuuuuuudnie! Zwłaszcza Greatest story ever told - normalnie się można zakochać! (w chłopaku i jego głosie :) )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones