Olivia Colman

Sarah Caroline Olivia Colman

8,5
34 730 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Colman

Jednocześnie piękna i niezbyt urodziwa.
Za to nad jej grą aktorską nie trzeba się zastanawiać, wystarczy obejrzeć 'Broadchurch' lub 'Żelazną Dame' ja na przykład zakochałam się w niej i będe jej wierną fanką aż do śmierci. Czekam na to by w końcu zagrała główną role w jakimś kinowym filmie bo na prawde jej się należy i bardzo dobrze się ją ogląda na ekranie :)

Soffa_B

W "Night manager" wypadła bardzo dobrze. Serial razi fabularnie, ale ogląda się przyjemnie.

Soffa_B

Zdecydowanie polecam 'Tyrannosaur'. Najlepsza rola Olivii jak dotychczas. Moim zdaniem na miano Oscara;)

Robertul

Zagra królową Elżbietę w "The Crown", wersję starszą oczywiście. Ma dopiero 43 lata, wow!, dałabym jej 53 co najmniej.

justykob

Wprawdzie "nie rozmawiamy na tym portalu o urodzie", lecz zgadzam się - rzeczywiście trudno mi było uwierzyć, że Olivia jest aż o 8 lat młodsza ode mnie.

Soffa_B

Zagrała w Faworycie i to z jakim rezultatem :D

Soffa_B

Niezbyt urodziwa? Piękna kobieta, a jak była młodsza to już w ogóle.

Soffa_B

Obejrzałam ją w serialach Broadchurch i Nocny recepcjonista. Strasznie mnie irytowała, ciężko było mi na nią patrzeć.
Nie rozumiem też czemu zmienili aktorkę w The Crown, charakteryzacja Claire Foy przecież załatwiłaby sprawę, a nie zmiana aktorki i to jeszcze na irytującą Colman.

starlight_11

Mi również bardziej przypadła do gustu Claire Foy w roli Elżbiety II, ale bez przesady - Olivia w "The Crown" zagrała dobrze, nie ma się wielce do czego przyczepić. Jeśli być szczerym, to w zasadzie prawie cała nowa obsada stanęła na wysokości zadania.

Soffa_B

Uwielbiam ją gdy gra. Kupuję wszystko co ma do zaoferowania widzowi. Jest fantastyczna, wspaniała, niepowtarzalna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones