Olivia Thirlby

7,2
3 381 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Thirlby

W Dredzie świetna. Jeśli powstanie film w uniwersum ME, ona musi w nim zagrać. W kombinezonie, ze zwyczajną fryzurą, z futurystyczną bronią wygląda przepięknie, chyba każdy gracz to przyzna. Może zagrać żywcem tak, jak w Dreddzie - i w takim kostiumie. Stworzona do science fiction.

laxman

Mi kompletnie nie widzi się jako pani komandor, choć jako sędzia pasuje ;)

Jezula

Tzn. nie jest mozep odobna do ,,domyślnej" pani Shepard, ale jako któraś z pozostałych roli żeńskich. W każdym razie mnie najbardziej podoba się w Dreddzie - na czerwonym dywanie, w wymyślnej kreacji i makijażu już nie robi takiego wrażenia:)

laxman

Moim zdaniem za delikatna na Shepard

laxman

O tak, tutaj się zgadzam. Jako Anderson wyglądała prześlicznie, jak przeglądam zdjęcia z innych filmów w których grała to nie wydaje się już taka piękna jak w Dreddzie.

użytkownik usunięty
waldeck

ta wyżej ma racje :)

Jezula

Noomi Rapace pasowałaby pod Shepard, zwłaszcza z taką figurą jaką miała w Prometeuszu. Ogólnie dobrze prezentowałaby się jako żołnierz, albo jakaś inna wysportowana babka, np Gina Carano

laxman

Ja się zgadzam z Tobą. Idealna jako komandor Shepard.

m0ck

W czerwonych włosach wyglądała by świetnie.

konnar87

Bo red heady rządzą^^

m0ck

Mi idealnie odpowiada do roli Shepard :)

APA

Zdjęcie 4 i 5 świetnie to ukazują, przynajmniej według mnie :-)

laxman

Świetnie by wypadła w Gears of War ;]
Świetnie wypadła tylko szkoda że tak niewiele ma dobrych filmów na koncie głównie jakieś małe role ;/

ElTabasco

Spokojnie, młoda jest, jeszcze pokaże, na co ją stać. Oby tylko blockbustery ja dobrze wykorzystały

laxman

Gdyby nie ona w Dreddzie film oceniłbym znacznie niżej. Urzekła mnie, nie mogę się doczekać kiedy jej kariera ruszy w tym kierunku ;)

laxman

wygląda zbyt delikatnie na komandosa-obrońcę galaktyki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones