Olivia WildeI

Olivia Jane Cockburn

7,7
24 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Wilde

Domyślam się, że większość "oceniających" (podkreślam większość bo nie wszyscy) to napaleni nastolatkowie, którzy oceniają ją przez pryzmat " cycków ", " ładności ", " nóg " itp. Sam jestem chłopakiem, ale na litość boską przecież jako aktorka to taka drętwa decha, że głowa mała. Zero emocji, MEGA sztuczność, odnosząc się do jej wyglądu,zdjęcie twarzy tej oto dziewczyny powinna wisieć w gabinetach chirurgów plastycznych, odnosząc się do skutków nie udanych operacji, i powinna być przestrogą.
Tyle na ten temat

yamaha299_fw

Aha to fajnie urzekła mnie Twoja historia. Zważ na to, że dzisiejsze pokolenie zwraca uwagę na wygląd i tylko wygląd żadne gry aktorskie pięknych kobiet. Tylko Cycki, dupa, nogi jak to napisałeś. Przyciągają one bardzo. A tak to głowę masz małą zgadza się. Ta oczywiście jak widzisz piękne kobiety to Ty już nie musisz mieć dowodu, od razu wiesz, że przechodziły operacje plastyczne wszystkie są takie same jak piszesz. Fajnie.

Kane777_filmweb

Jest Piękno naturalne i jest piękno sztuczne, ta Pani stety/niestety zalicza się do tego drugiego. Nie trzeba być znawcą ( choć mam rodziców lekarzy, których spytałem się z czystej ciekawości co o niej sądzą, oboje zgodnie uznali, że przeszła operacje plastyczne, botoksy, nienaturalnie wysunięta żuchwa, podniesione brwi itp )no ale o gustach się nie dyskutuje jedni wolą " sztuczność " drudzy " prawdziwość ". Głównie założyłem ten wątek apropo's jej " aktorstwa " jeśli można to tak nazwać, powtórzę to co napisałem wyżej : kicz, sztuczność, drętwa, zero emocji i mógłbym wymieniać i wymieniać. Poza tym nie tylko Ja tak uważam, wiele innych osób. Bardzo dobrze podsumowała to gregorynka 2 tematy wyżej " Robocop na kwasie ".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Rott

Haha dobre! Ale niestety może być prawdziwe... =\ Mam nadzieję, że nie doczekamy takich czasów...

użytkownik usunięty
yamaha299_fw

Ona 19? To faktycznie jakiś żart. A co ona takiego wielkiego zagrała?

W tym rzecz, że nic, i przez nią znienawidziłem serial Dr.House....Jest w nim bardzo irytująca, i psuje cały klimat...(szkoda słów )

yamaha299_fw

Kierujecie się rankingiem filmweba, jak chcecie serio zobaczyć jak ktoś jest ocieniany to poszukajcie na zagranicznych stronach, a nie pod co drugim aktorem lub aktorką "XX miejsce to niedorzeczne". Już czytać się tego nie da

donthavetoknowme

Dlaczego mam się sugerować zagranicznymi stronami ? Przepraszam, bardzo czy ja mieszkam w Polsce, czy " za granicą ". FilmWeb to POLSKI serwis, i jako POLAK, się na nim wypowiadam... " a nie pod co drugim aktorem lub aktorką "XX miejsce to niedorzeczne". Już czytać się tego nie da " - Otóż zmartwię Cię, na pewno będzie dużo takich tematów.

No właśnie, też tego nie rozumiem... Widzialam ją tylko w jednym filmie (a tak się składa, że jestem wielką fanką kina i czasami robię sobie nawet po trzy seanse na dobę) - z jej udziałem widziałam jedynie "Podwójną Tożsamość"...

DamaMarcia

Już niżej jako aktorka, to ona nie może upaść. A od " dna " to się raczej nie odbije.

DamaMarcia

A ja widziałam z nią 10 filmów oraz jeden serial i stwierdzam, że jest całkiem dobrze zapowiadającą się aktorką. Mnie właśnie w Housie się podobała, była o niebo lepsza od aktorki grającej Cameron (widziałam ją w kilku filmach a nawet nie pamiętam nazwiska) i jak oglądałam jakieś za kulisami, to wychodziło na to, że świetnie zagrała swoją postać - w wywiadach jest zupełnie inna, więc grała i to całkiem nieźle. I mam wrażenie, że niektórym się właśnie ona nie podoba z wyglądu i dlatego tak po niej jadą...

yamaha299_fw

Nie warto brać tego rankingu na serio. Większość ocenia tak bo dana aktorka jest ładna. Nie dlatego, że ma wysokie umiejętności aktorskie. A Wade nie jest zła, ale tak wysokie miejsce dla niej to kiepski żart.

conti01

" Nie warto brać tego rankingu na serio " - No z tym to się nie zgodzę, ponieważ FILMWEB jest jedynym ( ? wiarygodnym ? ) i największym portalem w Polsce, i jednak 90 % polaków stąd właśnie bierze różne opinie, na różny temat.

yamaha299_fw

No z tym czy wiarygodnym to różnie bywa. Sam bardzo często tutaj sprawdzam różne rzeczy. Ale ten ranking jest bardzo naciągany. Wiadomo, nigdy nie powstanie taki który będzie wszystkim się podobał. Jednak nie które aktorki są tutaj tylko dlatego bo ładnie wyglądają.

yamaha299_fw

Czy możesz mi podać jakieś rzetelne źródła dot. operacji plastycznych twarzy, którymi była poddawana O. Wilde?

Oglądałam dziś "Butter" z w/w panią i dla mnie była najciekawszą i najlepiej zagraną postacią w filmie. Może nie zawsze podobają mi się role, które dostaje, ale nie każdy może od razu zagrać coś na miarę Clarice Starling. Myślę, że jest coraz lepsza w tym co robi i mam nadzieję, że niedługo będzie miała szansę się wykazać, bo tylko w ten sposób może się rozwijać.

Jasne, że są lepsze aktorki/aktorzy, ale nie będę wiecznie rozpływała się nad np. Pacino/De Niro, których już od dawna nie widziałam w dobrej roli. Jeżeli ktoś ogląda np: Zmierzch/Transformers/ Władce pierścienia itd., to ocenia obsadę tych filmów, a nie Brando, który zagrał ojca chrzestnego w latach 70-tych.

Może dla Ciebie jest ona drętwa, brzydka itp, ale nie dla mnie. Wiem, co lubię, co mi się podoba i nie potrzebuję potwierdzenia w rankingach. Pozdrawiam!

Miyu83

Proszę Pana nie po to kończyłem medycynę, by teraz bawić się w jakiegoś " wyszukiwacza linków " jak to Pan zasugerował, to po pierwsze. Po drugie istnieje bardzo łatwy sposób wyszukiwania informacji w internecie, a w szczególności poprzez GOOGLE. Sam Pan przyznał, że są lepsze aktorki, więc stąd moje pytanie : " Co ona robi tak wysoko w rankingu ?! ". I nie napisałem, że jest brzydka ( choć jest ) tylko, że poprzez swoją dwulicowość, i próby bycia piękniejszą poprzez robienie operacji jest sztuczna. A zdolności aktorskich to ona nie ma za grosz. Na pohybel z drewnem.

yamaha299_fw

1. Jestem kobietą (oglądałam/widziałam/awatar i nick damski), ale mniejsza o to.
2. Fajnie, że już Pan zdążył się pochwalić wykształceniem swoim i swoich rodziców. Rozumiem, że jako lekarz ma Pan czas, żeby rozpisywać się o jej domniemanych operacjach plastycznych, natomiast już go Panu brakuje, gdy chodzi o poparcie swojej teorii jakimiś dowodami.
Równie dobrze mogę sobie wywnioskować, że Tim Roth ma sztuczną nogę, bo tak śmiesznie chodzi. Zapytałam o zdanie moich rodziców, którzy są tancerzami i oni to potwierdzili. To żart, ale chyba Pan wie do czego zmierzam.
3. Nie, nie napisał Pan wprost, że jest brzydka, zasugerowałam się Pana wcześniejszymi słowami: " odnosząc się do jej wyglądu,zdjęcie twarzy tej oto dziewczyny powinna wisieć w gabinetach chirurgów plastycznych, odnosząc się do skutków nie udanych operacji, i powinna być przestrogą"
4. Później Pan pisze o jej dwulicowości. Czym się ona objawiła? Domniemanymi operacjami plastycznymi? Próbą bycia piękną? Chyba większość kobiet i mężczyzn stara się być atrakcyjna. Jeszcze trochę, a zafarbowane włosy i makijaż będą równoznaczne z oszustwem.
5.Uwagi o jej sztuczności, braku talentu itp. to tylko i wyłącznie Pana indywidualne zdanie, a nie prawda objawiona. Skoro jest na takiej, a nie innej pozycji, to może oznaczać, że nie każdy się z Panem zgadza.
Pozdrawiam!

Miyu83

2.Proszę Szanownej PANI ;), ja się niczym nie chwale, tylko piszę a to, że Pani to odbiera jako przechwałki to świadczy tylko i wyłącznie o Pani zakompleksieniu.
3.Cieszę się, że chociaż to Pani zrozumiała.
4.Z dwulicowością dlatego, że zupełnie inna jest " pod kamery " a inna w stosunku chociażby do znajomych ( proszę sobie poszukać artykułów na internecie ). Owszem każdy chce być piękny, lecz istnieją inne sposoby niż " wysztucznianie " się poprzez operacje [ których ( jako lekarz ) nie jestem w stanie policzyć na dwóch 2 rękach ]
5.Proszę Pani, to nie tylko MOJE zdanie, wystarczy spojrzeć troszeczkę wyżej na inne komentarze...doprawdy, wystarczy tylko chcieć ;).

yamaha299_fw

Proszę Pana, internet to zbieranina wielu rzetelnych informacji, jak również masa bzdur wypisywana przez znudzonych przedstawicieli każdego zawodu. Każdy może gdzieś kogoś obrazić i zazwyczaj nie ponosi za to żadnych konsekwencji. Zmierzam do tego, że np. Pan twierdzi, że O. Wilde jest dwulicowa i miała więcej niż dziesięć operacji plastycznych (przypuszczam, że posiada Pan wszystkie palce u rąk). Skoro Pan wysnuł tego typu teorie, to ja tylko proszę o wskazanie źródeł, skąd Pan zaczerpnął swoją wiedzę.

Ja uważam, iż pani Wilde jest b. dobrą aktorką. Widziałam z nią kilka filmów i przekonała mnie do siebie, a rola 13 (House) była jedynym powodem, dla którego tak długo oglądałam ten serial. Zagrana przez nią postać (i parę innych ról) zauroczyła mnie na tyle, na ile ją oceniłam.
Każdy na swój własny sposób odbiera danego aktora/filmu itd., i każdy ma prawo do swojej oceny. Nie "spotkaliśmy" się tu, ponieważ ja byłam niezadowolona zbyt małym poparciem dla pani Wilde, ale dlatego, iż Pan był oburzony jej zbyt wysokim miejscem w rankingu. Jak już wiemy, nie jest Pan wykształconym ekspertem w dziedzinie kinematografii, ja również, zatem to są nasze prywatne odczucia dot. tej Pani, a nie "najprawdziwsza z prawd". Pozdrawiam!

Miyu83

" Nie jest Pan wykształconych ekspertem w dziedzinie kinematografii " - jak 99 % FilmWebu. W internecie piszą setki bzdur...A ja myślę, że większość rzeczy jest prawdziwa, ponieważ żeby oceniać ją przez pryzmat gry aktorskiej to byłaby na szaaaaaaaaaarym końcu rankingu. A dzięki jej poprawionym " cyckom " ląduje w TOP 20, ciekawe nie uważa Pani ? ( i mówię tu w pełni obiektywnie )

yamaha299_fw

Kolejny raz się z Panem nie zgodzę: jest mnóstwo komentarzy, gdzie przykleją aktorce etykietkę "lesbijki", tylko dlatego, że ktoś zrobił zdjęcie, jak przytula przyjaciółkę; kogoś posądzą o romans/związek, ponieważ zje z kimś kolację; ktoś ma problemy z alkoholem, bo widziano go pijanego na jakiejś imprezie.
Łatwo jest wysnuć jakąś teorię, ale trudniej poprzeć ją rzeczowymi dowodami. Nie sądzi Pan?
Ps. Nie widziałam jej piersi, więc moja ocena nie ma z tym żadnego związku.

Miyu83

Pomijając moją profesję, naprawdę nie trzeba być lekarzem, żeby stwierdzić, że przeszła niejedną operację plastyczną, myślę również, że " rzeczowe dowody " zdobyłem ucząc się 11 lat i mając porównanie.

yamaha299_fw

Chyba każdej piękniejszej aktorce zarzucane jest to, że przeszła operacje plastyczne. Po internecie krążą tysiące zdjęć obrabianych komputerowo, są makijaże, wykorzystanie światła, odpowiednie ubrania, fryzura, i aż trudno czasami kogoś rozpoznać.
Nie znam Pana specjalizacji, którą może być np. weterynaria. To, iż ktoś skończył jakąś szkołę, a nawet pracuje w danym zawodzie x lat, w moich oczach, nie czyni tej osoby ekspertem. Dodatkowo fakt, iż nigdy nie spotkał Pan O. Wilde osobiście, powoduje, że bardzo powątpiewam w Pana słowa.
Ps. Nie jestem jakąś fanatyczką O. Wilde, ani też nikogo innego. Nie twierdzę, że na pewno nie przeszła żadnej operacji plastycznej. Szczerze mówiąc nie robi mi to większej różnicy. Dla mnie, np.w filmie "Turistas" wyglądała bardzo ładnie i naturalnie, a od tego czasu nie zaobserwowałam większych zmian w jej twarzy.

Miyu83

Medycyna podkierunek lekarski, a weterynaria która jest zupełnie innymi, odmiennymi rzeczami TO DWIE RÓŻNE RZECZY, a moja specjalizacja to neuroCHIRURG, więc jakby nie było znam się na rzeczy. Ta aktorka nie jest piękna jak to Pani Szanowna określiła, a co do operacji to jestem pewnien w 100 %.

yamaha299_fw

Nie znam się na specjalizacjach z medycyny, dałam jakikolwiek przykład. Chyba lepiej zostawić temat operacji plastycznych O. Wilde, gdyż Pan "na oko" stwierdził, że takowych miała z 10, a ja w to po prostu nie wierzę.
Dla PANA nie jest piękna, jeszcze raz powtarzam. Nie ma osoby, która byłaby synonimem piękna i podobała się każdemu, taka istota po prostu nie istnieje. O. Wilde znajduje się w wielu rankingach na najpiękniejsze kobiety, zatem chyba sporo osób dostrzega w niej piękno. Proszę wybaczyć, ale nawet neurochirurg, nie będzie mi dyktował, co mam uważać za piękne, a co nie.

Miyu83

Ma Pani rację, zostawmy temat operacji i skupmy się na jej " zdolnościach aktorskich " których nie ma za grosz, widziałem z nią niestety wiele filmów i w każdym miała " jedną wyuczoną minę " to tego ta jej sztuczność którą czuć na kilometr. Nadal podtrzymuję swoje zdanie, jakoby wylądowała na tak wysoko w rankingu, dzięki ( przepraszam za stwierdzenie ) napalonym nastolatkom, którzy wystawiają jej 10 za cycki i przysłowiową " dupę ".

yamaha299_fw

Już od dawna irytuje mnie moda na mówienie społeczeństwu co jest dobre, a co nie. Jeżeli głosuje np. na Pis to jestem "moherowym beretem", jeżeli nie podoba mi się np. Prometeusz, to jestem "za głupia, żeby go zrozumieć", z kolei osoby, którym podoba się aktorstwo O. Wilde, chce Pan wrzucić do jednego worka z napalonymi nastolatkami.
Jeżeli dano mi prawo głosowania, to proszę pozwolić, że zagłosuję tak, jak uważam, bo ja naprawdę nie potrzebuję, by mi ktoś mówił, co ma mi się podobać.

Miyu83

Z tego co mi wiadomo to FilmWeb jest portalem internetowym, gdzie między innymi ocenia się aktorów/aktorki wedle własnego uznania, a nie podążania za jakąś modą, jak to Pani określiła. Załóżyłem ten temat aby wyrazić SWOJĄ opinię na tenże temat, jak widać kilka osób mnie poparło w tym co napisałem ( o napalonych nastolatkach też ) więc jednak coś jest na rzeczy.

yamaha299_fw

Zgadzam się z Panem i z Panią powyżej. Podaliście wiele ciekawych argumentów co do jej gry aktorskiej i Dzięki urodzie pewnie ma dużo propozycji filmowych. Ale z jednym nie mogę się tylko zgodzić z jej operacjami plastycznymi nie wiemy jaka jest naprawdę wypadałoby ją o to zapytać, bo nie wiemy jak jest. Tylko bierzemy pod uwagę jak jest w Internecie,a różnie to z tym jest. Pozdrawiam.

Kane777_filmweb

Zboczyliśmy trochę z tematu bo główny wątek to jej gra aktorska, którą może ocenić każdy. No i stwierdzam, że po 40 - stce kariery nie zrobi, ponieważ podziała na nią tzw: " siła ciążenia " którą nawet botoksem będzie ciężko zamaskować.

yamaha299_fw

A jak mówiłem wcześniej 80 % jej ról, zawdzięcza dzięki " urodzie ".

yamaha299_fw

Proszę Pana, ale któż to Pana poparł? Otóż osoby, którym się WYDAJE podobnie. O.W. ma ponad 4000 głosów, zatem gdyby Pan przeprowadził ankietę, w której wzięłoby udział powiedzmy 2000 osób przyznając, iż: "jestem napalonym nastolatkiem i głosowałem na O.W., gdyż ma zaj... części ciała", wtedy coś byłoby "na rzeczy".

Miyu83

Szacuję, że spośród tych 4000 głosów, conajmniej 2800 - 3100 jest przyznanych przez nastolatków, którzy przyjęli sobie kryteria oceny wiadomo jakie. A jej " uroda " miała znaczny wpływ na jej dorobek filmowy, szkoda jednak, że z tak niskim poziomem. Bo oglądałem z nią sporo filmów niestety i wszędzie gra tak samo, co świadczy o jej " zdolnościach ".

yamaha299_fw

Pan tylko ciągle rzuca jakieś teorie i niczym ich nie popiera, poza swoim nieomylnym zdaniem. Może mi Pan powiedzieć, jak Pan to obliczył?

Miyu83

Teorie ? Jej operacje poparłem odpowiednimi PRAWDZIWYM i realnym argumentem, własnym doświadczeniemi wiedzą medyczną. Co do jej " parcia na szkło " również. Niech Pani sobie nie myśli, że będę podstawiał linki pod nos... Co do wyliczeń, niech mi Pani wierzy, że bardzo łatwo było to wyliczyć, oszacować, właściwie +- 200
osób.

yamaha299_fw

Tzw: rachunek prawdopodobieństwa ( Liceum/technikum ) Mam nadzieję, że rozmawiam z osobą dorosłą i liceum Pani już skończyła ;) ?

yamaha299_fw

Proszę przeprowadzić te obliczenia na moich oczach. Chciałabym zobaczyć z jakich danych Pan korzystał.

Miyu83

Wybaczy Pani, ale znaki FilmWebu, nie oferująznaków które stosuje się przy takich obliczeniach, powinna to Pani wiedzieć.

yamaha299_fw

Oferuj znaków *

yamaha299_fw

Jeżeli Pan chce mogę Panu wysłać mojego maila, na którego wyśle Pan obliczenia. Czy to pomoże?

Miyu83

Czy
NaaprawdęmuszęPanitłumaczyćrachunekprawdopodobieństwa?

yamaha299_fw

Odnośnie Pana w/w obliczeń bardzo proszę.

Miyu83

Przepraszam piszę z telefonu, wracając czy naprawdę muszę Pani tłumaczyć rachunek prawdopodobieństwa ? Pani wybaczy, ale naprawdę mam lepsze rzeczy do roboty, a w wynik niestety musi mi Pani uwierzyć na słowo.

yamaha299_fw

Za każdym razem, gdy prosiłam, by Pan udowodnił jakąkolwiek z Pana teorii (ok. 10 operacji plastycznych; dwulicowość; teraz Pana obliczenia), Pan się wykręca. Jeszcze jestem skłonna pomyśleć, że Pan wszystko zmyśla.

Miyu83

Brak czasu i brak chęci bawienia się w udowadnianie = wszystko zmyśliłem ? Ciekawe doprawdy.

yamaha299_fw

Poza tym moje wcześniejsze teorie udowodniłem.

yamaha299_fw

Nic podobnego, niczego Pan nie udowodnił. Czy Pan wie, co w ogóle oznacza udowodnienie czegoś?

Miyu83

Owszem wiem, jeśli ma Pani jakieś luki w edukacji, wystarczy spojrzeć kilka postów wyżej.

yamaha299_fw

1. Proszę Pana, ja Pana nie znam. Nie muszę wierzyć w Pana wykształcenie. Nie muszę wierzyć w to, że jest Pan dobry w swoim zawodzie. Pan określił, że O. Wilde miała ok. 10 operacji plastycznych nawet jej nie widząc na oczy!!!
2. Pan stwierdził, że jest dwulicowa, czego Pan też nie poparł niczym.
3. Obliczył Pan, ilu napalonych nastolatków na nią głosowało, przy pomocy rachunku prawdopodobieństwa, jednak nie ma Pan ochoty się podzielić tymi obliczeniami.

Rzucił Pan parę teorii, a ja mam zdać się na Pana wiedzę i w nie uwierzyć. To są Pana dowody!

Miyu83

1. Widziałem jej zdjęcia bez makijażu, a niech Pani wierzy, że to w zupełności wystarczy by stwierdzić przeszła conajmniej kilka operacji plastycznych ( mówię to jako lekarz ) + regularne wstrzykiwanie botoksu ( skóra starzeje się już od 19 r.ż ).
2. Otóż poparłem, powtórzę po raz kolejny bo widzę, że Pani znów nie zrozumiała, proszę poczytać i SAMEMU POSZUKAĆ artykuły w którym jej znajomi opisują ją i jaka jest wobec znajomych, i proszę nie liczyć, że podstawie Pani link " pod nos ".
3. Nie to, że nie mam ochoty, tylko nie mam CZASU w bawienia się kopiowania literk z internetu i wklejaniu ich na Pani maila, niech mi Pani wierzy, że mam 100 lepszych sposobów spędzenia czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones