Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Mmmmmmmmmm... mam pełno jego plakatów w domciu na ścianie!!! Po prostu można się zakochać!!!

użytkownik usunięty

A ja!!!!!
A wiecie ile ja mam jego plakatów!!!! Lącznie ze zdjęciem na biurku, obok (ładnego też)pirata Deepa, całą załogą Władcy Pierścieni będzie gdzieś z 20!!!! Nie moge uwierzyć ż Sznowny Pan Bóg stworzył 8-smy CUDświata!!!! Kocham go całym sercem!!! Będe kiedyś jego żoną (albo kochanką) :))

Nie sądzę abym kiedyś była jego kochanką , ale również zbieram materiały na jego temat. Orlando to zdolny aktor i przystojny i sympatyczny(z tego co o nim czytałam) facet.

Ja tez zbieram jego plakaty...dokladnie mam 28 ale troche powtorek mi sie zdaza:):)

?

Nie no aż taki piękny to on nie jest... Bez zarostu na niektórych zdjęciach wygląda jak Justin Timberlake.

Na ścianie w pokoju mam - pełno plakatów i wycinków z Geoffrey'em Rush'em (mój ulubiony aktor). Ma też postery - My Chemical Romance, Piratów z Karaibów i JOhnny'ego Depp'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones