Paola ReyIII

Paola Andrea Rey Arciniegas

7,9
226 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paola Rey

Jakim cudem jest na 3 miejscu w top ludzie, jeżeli patrząc na jej filmografie widzę tylko jakieś brazylijskie telenowele? Gdzie się podziali prawdziwi aktorzy??

____12

Wedlug mnie to ze gra tylko w telenowelach wcale nie skresla jej jako aktorki tyle ze jest to aktorka serialowa a nie kinowa np...

____12

Gdzie to pisze ze jest na 3 miejscu ?!:>

. . nie widzialm jeszcze;P
Ale bardzo ja lubie;] Piekna;]

jimenaaa

To byl wpis z 2005 roku:P Moze wtedy byla na 3 miejscu.Osobiscie bardzo ja lubie mysle ze jest swietna i b.ladna aktorka,a to ze gra w telenowelach nie znaczy ze gra zle.Widzialam ja w 3 i w kazdej moim zdaniem wyszla siwetnie i grala zupelnie inaczej kazda ze swoich bohaterek.

____12

chyba 300 któreś tam miesjce:P
Fajna aktorka:D

zDEPPrawowana

Ekhm.... gdybyś chociaż, przez chwilę pomyślał autorze tematu, dostzregł byś wyraźną różnice iż:

Paola występuje w HISZPAŃSKO-języcznych telenowelach, a w Brazylii takowych się nie kręci, gdyż tam mówi się po PORTUGALSKU.

to szczegół, ale jednak razi, nauczmy się odróżniać nie tylko kraje ale i wytwórnię...


Co do pozycji, to się zgadzam, telenowele jeszcze nie świaadczą by plasować się w pierwszej dziesiątce, ostatecznie ten dylemat może rozwiązać jedynie kino.

____12

Paola Andrea Rey .. jest zarąbista ;D Utalentowana kobieta. Jako Jimena grała super;) Ma taką śliczną urodę. Świetna aktorka :) a film pt. Gorzka Zemsta polecam wszystkim ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones