Paola ReyIII

Paola Andrea Rey Arciniegas

7,9
235 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paola Rey

ja nieoruzmiem ludzi wala tymi notami za wystep w telenowelach i to coś jest tak wysoko mam nadzieje ze spadnie za 2 dni i nie bedize jakiś niepotrzebnych i nienzanych aktorow na pierwszej 100 a co dopiero 10!!!!!!

gazdus_2

Cały ten ranking jakiś porąbany jest. W top 100 inna ocena jest a tutaj inna. Na czym to do cholery polega?? idlaczego w ogóle ktos dopuszcza takie miernoty tak wysoko?? Coraz bardziej mnie wnerwiac ten portal zaczyna

Ender_Viggen

nie jesteś sam - nie jestem tu długo ale jak widzę te rankingi to aż sie zastanawiam, czy jest sens wogóle wchodzić na tą stronę

gazdus_2

Aktualnie jest na 2 miejscu !!?!?!?!!? Powalone :/

MlodY

Widzieliście wogóle jak grała,że ją tak oceniacie??Aktora ocenia się jak gra a nie gdzie.

lilim_kiss

Zgadzam się z wypowiedzią ze aktorkę ocenia sie za grę. I w ogóle co to za tekst że jak ktoś jest mało znany to nie moze być w top 100? To że jest się mało znanym nie znaczy że nie można dobrze grać!