Patricia Arquette

Patricia T. Arquette

8,0
12 005 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patricia Arquette

denerwuje mnie bohaterka kreowana przez nią w Medium. Ja wiem że to wina scenarzystów ale ona jest naprawdę denerwująca. Patricia to ładna/ piekna kobieta chyba jedyna wśród aktorek która zachowała swoje krzywe zęby. Jedyna dobra rola z jakiej ją wspominam to Stygmaty. Skoda jej ba nawet za Medium maiła golden globa ale jest dla mnie po prostu tragiczna

użytkownik usunięty
szacun

tragiczna gdyż...? może coś poza tkliwym wylewaniem uczuć? jakieś rozumowanie, argumentacja?

A ja oglądam serial MEDIUM i uwielbiam go zwłaszcza ze względu na główną postać graną właśnie przez Patricie.Nie znam innych filmów z nią w roli głównej (oprócz Stygmatów) więc nie moge się wypowiadać, ale w MEDIUM JEST ŚWIETNA I BARDZO AUTENTYCZNA.

użytkownik usunięty
mrumru488

mnie również przypada do gustu :) powinieneś swój komentarz podpiąć pod post wyżej :) pozdr.

szacun

Jak nie mam nic ciekawszego do roboty to czasem oglądam Medium. Nawet interesujący serial. Ale irytuje mnie jak ona ciągle się nagle budzi siadając na łóżku. To mało naturalne. A jej biedny mąż ciągle nie może przez nią spać i niemal non stop musi ją pocieszać i doradzać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones