Patrycja Soliman

7,6
2 061 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrycja Soliman

niedoceniana aktorka a jest piękna i ładna.Podobała mi się jej rola w Pensjonacie pod różą

kinomanka_13

To piękna, czy ładna? ;)

użytkownik usunięty
kinomanka_13

A ja właśnie oglądam "Pensjonat Pod Różą" i bardzo mnie jej rola denerwuje. W niektórych momentach gra świetnie, a w niektórych sztuczyzna aż bije po oczach. Jednak widziałam ją w późniejszych rolach i wypadała lepiej. Może to były błędy młodej, niedoświadczonej aktorki. Trzeba jej przyznać, że ma piękne, duże oczy...

a na jakim kanale oglądasz ten serial ? bo jak on był w TV to ja zawsze oglądałam, szkoda że już tego serialu nie ma.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Proszę, oto link: http://www.ipla.tv/Serial/5000912-Obyczajowy/1568-Pensjonat-Pod-Roza Można oglądać bezpłatnie niektóre filmy i seriale.

aha, to ja mam iplę i nieraz godzinami oglądam pensjonat pod różą i inne seriale które są , ale myślałam że na jakimś kanale oglądasz. Pensjonat pod różą to fajny serial był szkoda że go nie ma, oglądałam go od samego początku ze względu na Panią Walach i Panią Kuleszę.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

A ja - oprócz nich - lubię bardzo Marzenę Trybałę.

Marzenę Trybałę to tak średnio lubię bo teraz z niej trochę kiepska aktorka, a jak była młoda to miała fajne rolę a teraz to takie sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones