Patryk Vega

Patryk Krzemieniecki

4,1
13 638 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Patryk Vega

niestety, ale nie wiem co musiałby zrobić, żeby zmartwychwstać po tym gnicie życia. zakopał się żywcem w filmowej trumnie. nie wiem kto po tym da mu szanse.... TRAGEDIA !

Wiliam

Czemu???MI się podobało ciacho,było zboczone miejscami co w polskich komediach jest normalne.Ale śmieszny i dobrze wykonany co żadkością jest w Polsce...ja chętnie pójdę na więcej jego filmów.

Pif_Paf

Jeżeli "Ciacho" jest dobrze wykonane to ciekawe jak oceniasz wykonanie filmów które nie są totalnymi gniotami?

Pif_Paf

"żadkością" jest jego film. Wnioskująć po Twojej wypowiedzi, stwierdzam, że średnia Twojego wieku nie przekracza... 14 lat ? Jaki obiektywizm Tobą kieruje ?
czyżby ktoś Ci coś 'żucił' za takie teksty ? :)

Wiliam

wejdz na film cicho i zobacz jak się udziela kolega pozytywnie ;]

Wiliam

Zgadzam się z autorem tematu. Co jak co, ale takich Kryminalnych czy Twarzą w twarz można było mu jeszcze wybaczyć - ciężko jest, za coś trzeba jeść. Ale Ciacho...? I ten sposób promocji - po prostu żałosne. Na takie gnioty ma sie kasę, a na film Wor w Zakonie nie (bo z tego co widzę, to chyba nie powstanie). Nie mniej jednak osobiści nie wiem co pan Patryk musiałby zrobić, żebym na nowo zainteresował się jakimkolwiek jego filmem. Tylko niesmak pozostał...

rarpol

Ty widziałeś ten film w ogóle? Bo na ten temat nie powiedziałeś nic, na temat jego reklamy owszem. Ale chociażby jednego sensownego argumentu świadczącego, że widziałeś coś więcej niż zwiastun - niekoniecznie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones